Suzuki GSF 1200 Bandit (1998)

Vlastník llmotorcycles
Vloženo 14.11.2016
Aktualizováno 22.10.2017

Bandit 1200 byla masina o jake sem snival uz v mladi a po dlouhych rokach sem si splnil svuj sen.

První dojmy - Prvni dojmy ze svezeni?Proste sem si tu masinu totalne zamiloval.Vzdycky sem snil o uprave ve stylu streetfighter.Hodne se o prestavby tohoto typu zajimam.Je to tezsi a docela mohutna masina,ale nahace mi proste padli do oka.

Doplňky na motorce - Vymenil sem vytahanej retez za DID,zadni rozeta a sekundar je od afamu.Muzu rict ze funguje bezvadne.Vymenil sem spojkove lamely,pruziny i plechy za nove.Trosku sklamani je diky lamelam od firmy lucas,protoze spojka se po delsim stani lepi.Staci ale parkrat skubnout a je to v poho.Puvodne sem chtel lamely od francouskeho vyrobce vicma.Bohuzel v te dobe nebyli nikde k sehnati tak padla volba na lucas.Puvodni brzdove hadice sem vymenil za pancerove od firmy PP tuning ketra jak mi bylo receno lisuje koncovky hadic pro anglickou firmu HELL.Jinak sem chtel hadice od italske firmy accossato,ale byla tam docela dlouha doba dodani.Vymenil sem sirsi motokrosove riditka ktere tam dal puvodni majitel za uzsi od firmy accossato,protoze me bolivalo trochu zapesti pri delsi jizde.Dnes uz vsechno ok.Predni svetlo sem vymenil za dvojity reflektor v karbonove imitaci od firmy SHIN YO.Puvodni budiky byli porouchane a tak sem se rozhodl je vymenit za multifukcni digitalni tacho od firmy daytona asura.Letos sem prezul i gumy a metzeler sportec interact sedi zatim skvele na muj agresivnejsi jizdni styl.Jinak sem rozebral,vycistil a nalakoval brzdice.Ve predu mam upsidy a bremba,vzadu serie.Brzdy jsou docela skvele i kdyz mam rad ostrejsi reakce,coz se chystam doladit radialnima brzdicema a packama od bremba nebo accossata.

Masina jede opravdu super.Neni to sice zadna okruhovka ale na bezne jezdeni do prace,vylety atd je skvela.Za 3 roky co ji vlastnim me nikdy nikde nenechala.Diky tomu ze je to rocnik 1998 ji postupne predelavam a davam proste do formy.Motor taha pekne od spodu coz me vyhovuje.Co se ovladatelnosti tyka tak jen manipulace namiste je trosku tezsi ale za jizdy nemuzu nic vytknout.

-Jandys-
-Jandys- napsal 15.11.16 v 23:34 10b.

Zajimavý Bandit,takové mám rád,i mě to kdysi zlákalo a "Béčko" jsem si dělal podobně

Máťa123
Máťa123 napsal 15.11.16 v 13:15 10b.

Normik
Normik napsal 15.11.16 v 09:05 10b.

Oranžová s černou super, ty nápisy v kolech už jsou na mě na starého fotra moc, ale ještě ty USD vidle LUXUS!