Moto Guzzi Griso 1200 8V (2012)

Vlastník dzonnek
Vloženo 9.10.2016
Aktualizováno 24.4.2019

Uzasna motorka na kterou se vzdy tesim a kdyz by to bylo mozne tak s ni vubec neslezu. Jizda na ni me neskutecne bavi!

Moto Guzzi V11: Objevila se tato bila princezna;-)

První dojmy - Prvni dojmy? Je tezsi nez predchozi ale podvozkove naprosto jinde(lepsi) pekne jede krasne brzdi a dobre se ovlada. A ty zvuky k tomu...nerozbilo se to? Proste me ten stroj dostal. A taky co mě zaujalo jako první byl vzhled.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodna pro kazdeho koho bavi jezdit na motorce a jizdu si uzivat. Jasné že není pro adrenalinové fetaky ti mají ale k možnosti spoustu dalších strojů. Ale i tak se nechá dobře povodit a překvapí ovladatelnosti. Člověk by to do ní neřekl.

Doplňky na motorce - Drzaky na origo brasny, jine zrcatka a blinkry a posledni vymeneny origo drzaky riditek za nizsi.

Tuto motorku jsem si vybral uz jako male dite kdyz jsem spatril nekde plakat a nebo v nejakem casopisu reklamu na moto guzzi california. Vubec jsem netusil co to je ale pripadala mi uplne uzasna a rikal jsem si ze to musi mit strasnou silu kdyz tomu trci motor ven z motroky postupem casu jak roky bezeli jsem poridil uplne jinou motorku. A byl jsem stasten a pochopil ze motorka se nepozna zda jede a nebo nejede podle motoru. Jenze pak jsem jednoho dne uvidel opet to co jako male dite. A cervicek hlodal. A nakonec je doma. Me obavy ze nepojede ze bude jizda nudna a pomala vzaly rychle za sve po prvnich svezenich a rek bych ze jsme si z motorkou sedli. I pri me vysce kdy pri vice jako 190cm se na ni krasne slozim a jsem schopen najet i vice jak 1000km za den a druhy den se tesit jak maly kluk ze se na ni zase svezu asi mluvi za vse. Asi jsem se zamiloval. Presvedcily mne dobre brzdy paradni podvozek motor co krasne taha a jede a dalsi vlastnosti teto motorky.
Jinak motorka se samo nejlepe citi na okresce a cim vice se silnicka krouti tim lepe. Uplne vracecky nema rada ale od toho jsou uz jine motorky. Jinak jsem sni zavital i na horsi cesty tam je to samozrejme horsi ale i na gruntovce se to da.

Ve meste je to paradni uz jen to ze dost lidi zaujme preci jen je to takove ufo mezi tim co u nas v kotline jezdi. Ale ovladatelnost je paradni a moc me bavi. Spolujezdec je taky cajk zatim rekord kolem 300km a nestezoval si.
A kolikrat se jdu vecer doma podivat na motorku a uz zase premyslim kam opet vyrazit

dzonnek napsal 21.03.24 v 22:16

Pravda už je to starší kousek ale pokaždé když na ni jedu nevyměnil bych ji za žádnou jinou. Pravda občas o tom uvažuji ale za co? Tohle je tak krásný a.povedeny stroj který si určitě ponechám dále. Díky

Jenda1319
Jenda1319 napsal 09.02.24 v 00:55 10b.

Griso - netřeba dalších slov... Když by se ještě vyráběla - jdu pro ni!!

dzonnek napsal 23.05.22 v 21:32

No jak říkáš dá se s tím i svižně o tom zadna na okreskach se dá nasadit slusne tempo.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 21.05.22 v 15:18 10b.

Sakra taky bych jí doma našel místo. Nádherná motorka.
Řekl bych ideál na takové ty svižnější výlety. Hmmm...

dzonnek napsal 05.05.21 v 21:36

Kaabo:Jo jo ta zelená mi utekla jen o pár dní. To mě trošku mrzí ale zase na druhou stranu se utěšuji menší neodpruzenou hmotou na kolech