Honda SW 600T (2002)

Aktualizováno 1.10.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 4 záznamů

PaVer
PaVer napsal 08.10.16 v 13:29 10b.

Ahoj, tento stroj se mi líbí, rád bych se podíval zblízka. Pokud chceš jezdit i přes "zimu", kdy teplota trvale klesne pod 14°C, doporučuji zimní pneu (to ale neznamená, že máš jezdit na sněhu), dal jsem je, skutr je klidný a krásně sedí. Zrovna včera jsem si udělal hezké 100 km kolečko, na zimních paráda. Ta tmavěmodrá, když se naleští - to bude lesk jako blesk Mám skutr, který mne plně uspokojuje, ale "křidýlko" má jiný podvozek. Jsem na něj zvědavej. (Oni jej už nedělaj, tak pak se mu podobá Gilera 800, tu jsem si také dal do své virtuální garáže!) Tak nějakej neprofuk a jezdit, jezdit a jezdit! Až do jara a pak zase

zizour
zizour napsal 07.10.16 v 07:24 10b.

Super stroj. Určitě napiš další zkušenosti. Zajímá mě účinnost předního jednokotouče ve dvou lidech. Burgman má totiž dva. A taky, jak budeš spokojený s malým plexi, i když je opravdu tak malé nebo jen klame tělem?

-MP-
-MP- napsal 03.10.16 v 21:31 10b.

...pěknej Wing , zrovna minulej tejden jsem tě v TR zahlídl . Šel jsi stejnou cestou jako já - Majesty 250 ( 1998 ) , Burgman 400 ( 2001 ) a Silver Wing 600 ( 2004 ) , ale já ho před dvěma týdny prodal a zůstávám jen u endura . To je na ty naše silnice vhodnější

Lucky_Boy
Lucky_Boy napsal 30.09.16 v 18:43 10b.

Na pohodu,tak ať slouží A ten výpis od doktora si raději smaž