Honda SW 600T (2002)

Vlastník komoří
Vloženo 30.9.2016
Aktualizováno 1.10.2016

Před před loni jsem si pořídil yamahu majetic 250, byla super, ale na konci sezony jsem věděl, že je slabá, letos na jaře nastoupil burgman 400, super svezení pro pohodáře. No a ještě na konci sezony kupuji šestikilo.

Motorka koupena od FIRMA:Motozone (Třebíč) - velký výběr, perfektní přístup k zákazníkovi a profesionální prezentace zboží.

Suzuki AN 650 Burgman: neseděl mi

První dojmy - perfektně udržovaná super lak, sportovní vzhled, po pár km městem nemohu soudit, ale padla mi do ruky a ne na zem a tak doufám, že dobře poslouží. Plný výkon jsem nepoznal, ale jsem spokojený.

Motorku bych doporučil pro - nejvhodnější uživatel jsem já, pohodář cestovatel, ale hlavně žádný velký mechanik. Něco promazat, dolít olej a benzín, nahrát mapy a vítr ve vlasech jak by řekl romantik.

Doplňky na motorce -

Líbí se mi jaký je a doplním maximálně zadní kufr.

Můj výběr ovlivnily v podstatě: potřeba většího výkonu, jsem starší a mám rád rezervu (v tomhle případě pro plynulé předjíždění)
Něco jsem si vyčetl a to i na těchto stránkách. Děkuji
a asi hlavním poradcem mi byli profici z MOTOZONE.
Děkuji dvakrát.
Na větší hodnocení počkám tak dvě tři nádrže a jeden alespoň jednodenní výjezd a dálnice. O skůtrech se všeobecně tvrdí, že jsou to městští tvorové, asi ano,jenom ne v zemi kde cestáři neumí po záplatování vozovku přefrézovat, kde neumí kanály do roviny s vozovkou a dilatační spáry na mostech jsou testery tlumičů. Takže já a můj skutřík se necítíme dobře ve městě a to ani v mém rodném, pro terén taky nejsem tak nám zbývá ještě pár dobrých silnic u nás a za hranicemi všechny.
tento stroj jsem si pořídil zejména na více denní výlety a díky všem psavcům do těchto stránek mám tipů na deset životů

PaVer
PaVer napsal 08.10.16 v 13:29 10b.

Ahoj, tento stroj se mi líbí, rád bych se podíval zblízka. Pokud chceš jezdit i přes "zimu", kdy teplota trvale klesne pod 14°C, doporučuji zimní pneu (to ale neznamená, že máš jezdit na sněhu), dal jsem je, skutr je klidný a krásně sedí. Zrovna včera jsem si udělal hezké 100 km kolečko, na zimních paráda. Ta tmavěmodrá, když se naleští - to bude lesk jako blesk Mám skutr, který mne plně uspokojuje, ale "křidýlko" má jiný podvozek. Jsem na něj zvědavej. (Oni jej už nedělaj, tak pak se mu podobá Gilera 800, tu jsem si také dal do své virtuální garáže!) Tak nějakej neprofuk a jezdit, jezdit a jezdit! Až do jara a pak zase

zizour
zizour napsal 07.10.16 v 07:24 10b.

Super stroj. Určitě napiš další zkušenosti. Zajímá mě účinnost předního jednokotouče ve dvou lidech. Burgman má totiž dva. A taky, jak budeš spokojený s malým plexi, i když je opravdu tak malé nebo jen klame tělem?

-MP-
-MP- napsal 03.10.16 v 21:31 10b.

...pěknej Wing , zrovna minulej tejden jsem tě v TR zahlídl . Šel jsi stejnou cestou jako já - Majesty 250 ( 1998 ) , Burgman 400 ( 2001 ) a Silver Wing 600 ( 2004 ) , ale já ho před dvěma týdny prodal a zůstávám jen u endura . To je na ty naše silnice vhodnější

Lucky_Boy
Lucky_Boy napsal 30.09.16 v 18:43 10b.

Na pohodu,tak ať slouží A ten výpis od doktora si raději smaž