Suzuki GSF 1200 Bandit (1998)

Vlastník bandit.kenny
Vloženo 13.9.2016
Aktualizováno 2.7.2018

Bandit pi...kultovni pozitek.Prijemny pouzitelny vykon.Brzdí tak akorát v jednom,hrave ovladani,pekne se vodi.Trochu gumovějsí podvozek,ala uz má 20let...Po 100km dalnice mi brni dlane a zere 8l na sto:(Ale je krasna a na vyradeni na okresce jak delana.J

Motorka koupena od du51k (Havlíčkův Brod)

Suzuki GSX 1200: Malý výber a cena

První dojmy - Padne mi do ruky od prvniho rozjeti a clovek si rika,jak dobre to konstrukteri udelali uz tak davno,proste je postavená delat mi radost:)Studena na karbecach ráda chcipá kor,kdyz kousek popojedu a pak musim prudce zastavit(seridil jsem ventile+podtlaky,dal iridiove svice a Ok).Dost si clovek hraje s packou sytice,nez to najde a udrzi spravne otacky 2tis. seridim karbece a uvidim jestli to pomuze.Pomohlo.Jo moto pod 5tis.moc nema spodek,je to zvyk z véček,je treba řadit,kdyz predjizdím jdu na trojku,ale podle nátury jezdce vse se da delat i na pětku nebo jeden kvalt dolu,ale proste lip tam mit 5tis ot. a vic a pak je jedno jakej kvalt.Jedes na 5tku od 50ti do 250ti:)

Motorku bych doporučil pro - Umí byt krasně klidná a vyrovnaná,jede jen tolik kolik otočiš plynem.Jak jinak.Asi pro vyklidněné borce co rádi klasiku:)Váha je znát jen na místě,nebo při jízdě krokem.

Doplňky na motorce - Ladák,mřížka chladiče,padáky RD,plexištitek,zvýšení řidítek 25mm,iridiové svíčky,xenon,DDT sedlo,hodiny,čiré sklo světlometu+blinkrů,upevnění na tankvak nádrže,olej do vidlí 20w,ukazatel teploty oleje...

Splneni davneho snu,tu bordo barvu mam v hlave uz asi od puberty.Neni to uplne na štreky(muj pocit),trochu mne berou kolena,pekne to brzdi a lehce se ovlada,chce to vetsi stitek jinak nad 150km/h uz nic moc ale jak jinak na nahači...dost to papa,s ladakem a KN filtrem neumim pod 7l/100km a ma jen 5tku...Zatim budikovejch 240km/h.Jo pekna definice moji družky,řve to a nejede to:)Srandovni pohled na věc.No jo neni to MTS ale tomu nahaci zena nemuze rozumet...(aspon ne ta moje,miluje kapoty).

3neczak
3neczak napsal 30.09.16 v 09:56 10b.

Moc pěkná, každý se musí otočit! Samozřejmě 10 bodů!

comptom
comptom napsal 19.09.16 v 17:50 10b.

Taky jsem mel a je to paradni stroj. Jinak ohledne sytice...Delalo mi to taky,podtlaky, serizeni a pohoda, chodila jak hodinky uz zadne chcipani

pelito
pelito napsal 15.09.16 v 20:29 10b.

Kostelník
Kostelník napsal 14.09.16 v 16:29 10b.

Pěknej kousek, pěkná barva