Suzuki GSX-R 750 (1997)

Vlastník ludvasmrcek
Vloženo 31.8.2016
Aktualizováno 31.8.2016

Starý dobrý nářadí. Krásný tvary i po letech se za ni lidi otočej. Prostě legendární Srad

První dojmy - Starej dobrej SRAD jede moc pěkně a ty tvary jsou prostě úžasný

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny kterým se líbí pěkný svezení za málo peněz

Doplňky na motorce - Lepší přední brzdy, rukojeti Domino, vyfuk Leo vinci

Motorku jsem koupil od kamaráda který ji měl asi tak půl roku a prodával ji protože prý silnice není nic pro něj. Zhruba měsíc po koupi odešel regulátor dobijeni takže jsem musel koupit nový a jezdilo se vesele dal. Jinak jízda na ni je asi jako u každého vysokootackovyho čtyřválce do 8tisic jede tak nějak normálně nad 8 se začíná pěkně probouzet a nad 10 začíná to pravý peklo který končí až ve 14 500 otáčkách kde narazí na omezovac. Brzdy jsou suprovy díky tomu ze někdo přede mnou zřejmě v itálii odkud je dovezena namontoval sportovní vykousany kotouče. Na podvozek nemam jedinou výtku a ovladatelnost je taky dobrá teda až potom co jsem vyměnil obě pneumatiky za michelin pilot power 2ct, ty předtím byli sice pirelli diablo rosso ale starý snad 7 let a sjety až skoro na dráty. Pro spolujezdce to moc není nevím nemůžu posoudit ze svoji zkušenosti ale přítelkyně brečí uz po 30km že prej je to tvrdý a bolej ji záda. Spotřeba ? To asi nebudu řešit da se jet za 7 ale taky za 14. Na dlouhý cesty to moc není teda aspoň na pro mě po ujeti skoro 250km v kuse jsem byl naklepanej a rozbitej stejně jak naše silnice

3neczak
3neczak napsal 30.09.16 v 10:01 10b.

Moc pěkná, každý se musí otočit! Samozřejmě 10 bodů!

smartin1
smartin1 napsal 07.09.16 v 18:17 10b.

Desítka jasná podstivá mechanická hračka

StiefTomas
StiefTomas napsal 02.09.16 v 05:36 10b.

Hezkej Sradicek... milujubtyhle stary klasiky... taky jednoho sedlam... mam ho uz deset let a nedam na nej dopustit... jednou pujde do obyvaku ke krbu...