Honda XL 600V Transalp (1991)

Vlastník zincica
Vloženo 29.8.2016
Aktualizováno 19.12.2016

Taky rodinny univerzal - da sa s tym aj do hory aj na cestu :) Je to spolahlive, vela to nezere, ma to zvuk ako motorka a nie je to az take skarede :)

První dojmy - Prve dojmy boli poznacene stavom motorky, ktoru bolo treba najprv uclovecit - zhodit rozlamane plasty, par veci opravit. Potom sa uz dojem zlepsoval :) Paci sa mi zvuk, vcelku sa mi paci rozsah pouzitelnych otacok, priebeh vykonu. Nepaci sa mi slabsi ram, ktory pri vacsom zatazeni pracuje.

Motorku bych doporučil pro - Pre nenarocneho jazdca, ktory oceni to, ze na motorku sa da spolahnut.

Doplňky na motorce - Z motorky som skor odinstalovaval, ale jedna vec mi tam chybala - ulozny priestor na naradie, takze som urobil "druhy vyfuk" :)

Moto som vybral preto, ze sa da za velmi priaznivy peniaz kupit vela muziky - spolahliva a vsetranna motorka.

Iste, na dialnici chyba sestka, na cestovanie vo dvojici a na vysantenie chyba vykon, na vyblaznenie v terene je to tazke... takze je to pre nenarocneho jazdca nenarocna motorka. A to je potom symbioza :D

keywords :) My new old xl600v, customized transalp

Omarson
Omarson napsal 06.06.18 v 20:23 10b.

SERZO
SERZO napsal 15.12.16 v 21:02 10b.

Dávam 10 b...

SERZO
SERZO napsal 15.12.16 v 21:01

Zaujímavá mašina ... tiež som o nej uvažoval ale nakoniec vyhrala Tenerka... dávam 10 pretože sa páčia staré ale poctivé endurá

3neczak
3neczak napsal 30.09.16 v 10:03 10b.

Moc pěkná, každý se musí otočit! Samozřejmě 10 bodů!

spike-cz
spike-cz napsal 29.08.16 v 03:23 10b.

Pár let jsem transalpem jezdil a nikdy nezapomenu.. dobrá volba a pěknej kousek