Honda CBF 600S (2004)

Vlastník macimir
Vloženo 23.8.2016
Aktualizováno 2.5.2018

Vloženo: 20.06.2017, Uskutečněno: 20.06.2017, Stav tachometru: 34000 km, Zhlédnuto: 15x

Dominator je fantastický, akurát že v nedeľu som sa po cca 10 hodinách v sedle vrátil domov taký ohučaný že mi pískalo v ušiach až do rána...z toho dôvodu som už objednal Db killer ktorý by mal znížiť hlučnosť zo súčasných 108Db na 100-102Db...až ma pri srdci pichá, ale nedá sa inak (aspoň nie na dlhé trasy, na krátke pôjde samozrejme vonku )
Na riadidlá pribudla 12V a USB nabíjačka so samostatným vypínačom...Je to vlastne krabička kde je klasická 12V autozapaľovačová diera a vedľa nej je ešte 2A rýchlonabíjací USB port...a keďže mám doma autonabíjačku ktorá má 2 USB vstupy tak vlastne môžem nabíjať naraz mobil, interkom, aj GoPro.
Okrem toho sa ešte objednali krátke nastaviteľné CNC páčky vo farbe titanium grey kombinované s čiernymi adjustermi. doba dodania je 2-4 týždne tak uvidíme ako to bude vyzerať...
Inak rozmýšľam veeeeeeeľmi silno nad jednou vecou a síce hodiť Hondu do Racerdipu vo farbe čierna matná...spravil som si už vizualizáciu vo photoshope a celkom sa mi to páči...motor a kolesá sú čierne už od výroby, páčky tmavo sivé budú a keby sa strieborná zmenila na matnú čierku tak by vlastne ostali strieborné len riadidlá, rám, vidlica a brzdové kotúče...Racerdip preto aby sa to dalo dať dole keby sa mi to nepáčilo, prípadne aby som nemusel pri ďalšom predaji vysvetľovať že som nemenil farbu kvôli búračke ale len tak z dlhej chvíle.

• Nové páčky

Aby toho celého nebolo náhodou málo, spolu so zrkadlami a adaptermi mi poštár doniesol aj nové páčky brzdy a spojky. Objednal som farbu titanium grey rovnaku ako na riadidlách a gripoch ale ako som už spomínal riadidlá a

Vloženo: 17.07.2017
    Uskutečněno: 17.07.2017
  • riešenie problému so zrkadlami

Po týždni jazdenia počas ktorých som za seba nevidel ani ťuk som dostal nápad... (s) iné značky mávajú zrkadlá na riadidlách a ja ich mám na kapotáži, čo keby som ich presunul na riadidlá a získal tým pár centimetrov n

Vloženo: 17.07.2017
    Uskutečněno: 17.07.2017
  • Širšie riaditká a nové gripy - otestované

No takže široké riadidlá otestované a ako všetko na svete aj toto má svoje výhody aj nevýhody. Výhody: (y) - neporovnateľne pohodlnejší posed, - viac váhy na rukách, - lepšia ovládateľnosť, - menšie vybrácie -

Typ: Údržba
    Vloženo: 03.07.2017