renocar_unor

Honda CBF 600S (2004)

Vlastník macimir
Vloženo 23.8.2016
Aktualizováno 2.5.2018

Vloženo: 25.06.2017, Uskutečněno: 25.06.2017, Zhlédnuto: 12x, Firma: FIRMA:M-Style (Praha 9-Vysočany)

Dnes sa na motorku namontovali padacie protektory. Ide o univerzalne nilonove protektory od firmy m-style z čiech, pričom ide asi o najlacnejšie protektory na trhu (12,30€). Napriek tomu mám veľmi dobrý pocit z kvality a zámerne som zobral dlhšiu verziu. Hádajte prečo? Ad jedna kvôli lepšej ochrane, ad dva sa na to dajú vyložiť nohy pri dlhej jazde keď už začnú tŕpnuť keď si človek vyloží nohy akurát mu fúka do nohavíc čo je v tomto počasí (dnes 30 stupnov) fakt velmi príjemné.

• Nové páčky

Aby toho celého nebolo náhodou málo, spolu so zrkadlami a adaptermi mi poštár doniesol aj nové páčky brzdy a spojky. Objednal som farbu titanium grey rovnaku ako na riadidlách a gripoch ale ako som už spomínal riadidlá a

Vloženo: 17.07.2017
    Uskutečněno: 17.07.2017
  • riešenie problému so zrkadlami

Po týždni jazdenia počas ktorých som za seba nevidel ani ťuk som dostal nápad... (s) iné značky mávajú zrkadlá na riadidlách a ja ich mám na kapotáži, čo keby som ich presunul na riadidlá a získal tým pár centimetrov n

Vloženo: 17.07.2017
    Uskutečněno: 17.07.2017
  • Širšie riaditká a nové gripy - otestované

No takže široké riadidlá otestované a ako všetko na svete aj toto má svoje výhody aj nevýhody. Výhody: (y) - neporovnateľne pohodlnejší posed, - viac váhy na rukách, - lepšia ovládateľnosť, - menšie vybrácie -

Typ: Údržba
    Vloženo: 03.07.2017