Suzuki GSX 1400 (2007)

Vlastník Bubánek
Vloženo 18.8.2016
Aktualizováno 24.10.2016

Krasavice s krouťákem, který vyráží dech . ˇJsem maximálně spokojený , jak při poletech sám, tak na delší a vícedenní výlety s baťůžkem.

Yamaha XJR 1300: důvod neuveden

První dojmy - Zkrocená šelma, když jsem na ní poprvé sedl a projel jsem se, věděl jsem , že jí chci . Nad 150 km/h díky tomu, že jsem vyšší postavy, docela velký nápor vzduch, vyřešil jsem to domontováním menšího plexi od GIVI a už bych neměnil. Doporučuji všem, kdo touží po klasickém silném naháči .

Zamiloval jsem se po prvních 10 km... Výkon a krouťák neskutečný, v zatáčkách sedí jak přibitá. Po doladění tuhosti tlumičů a předpětí pružin brousím stupačky ... Přední brzdy bez chyby, zadní taky v poho, výborné brždění motorem. Výborná a pohodlá jízda na delší vzdálenosti při vícedenních výletech jak pro řidiče, tak pro baťůžek. Spotřeba kolem 7 litrů, ale to je stylem jízdy, dá se jezdit i za 5,5 litrů. Když jedu, tak si chci sjet a nad spotřebou moc nepřemýšlím.

KERIT-46
KERIT-46 napsal 21.07.17 v 19:41 10b.

Co dodat. Nejlepší motorka. :)

musak1978
musak1978 napsal 16.11.16 v 21:27 10b.

Čus o tom nahač přece je at si vítr fouká tuhle motorku každy stítek akorat packá jinak recenze nic moc ale moto super at slouzi

PSanec
PSanec napsal 24.10.16 v 18:07 10b.

Krásná,spolehlivá mašina,podobné motorky již nikdo nevyrábí.Mám ji od roku 2002 bez jediné vady,dokonce původní motobaterie.Mnoho spokojených km.Jasnej deset bodů.

Gallia
Gallia napsal 24.10.16 v 16:11 10b.