Kawasaki Z 650 (veterán) (1979)

Vlastník Džufir
Vloženo 31.7.2016
Aktualizováno 15.3.2021

Krásná klasika, drátěná kola, nakopávačka, spousta chromu, karburátory a k tomu Kawasaki.

První dojmy - Člověk musí k těmto strojům přistupovat s pokorou, poněvadž ihned po nastartování, zjistí, že to je přes svůj rok narození kus železa, který má své srdce v dobré kondici. Po zahřátí motoru a prvním zařazení rychlosti a rozjetí si člověk uvědomí o čem všem to kolem je.

Když biker stárne a projdou mu rukama různý stroje, tak pak začne přemýšlet, kterým směrem půjde dál. Samozřejmě by bylo nejednoduší mít k dispozici více druhů motorek, různých stylů, ale bez dostatku financí to bohužel nejde. Vždy jsem se rád potkal s lidmi kolem starších strojů, cafe racerů a podobně. Pokukoval jsem po nějakém Triumphu, ke kterým mám srdeční vztah, ale později se naskytla možnost si pořídit Kawasaki Z 650 na drátěných kolech v téměř originál stavu, tak jsem neváhal a šel jsem do toho. Jízdu na těchto strojích není potřeba rozepisovat, buď tě to chytne ihned za srdce a dokážeš "Zedovi" odpustit i nějakou malou chybičku a užíváš si obrovský ranec emocí.

Brutus
Brutus napsal 14.03.17 v 11:18 10b.

Jinak než za 10 bodů to nemůže být. Krásný origo stav. Nádherná Zetka

Gondolen
Gondolen napsal 10.10.16 v 19:40

Jinak moooooooooooc pěkná klasika , kdysi jsem měl Kawasaki GPZ 900r a Kawasaki GPZ 1100 Unitrak. Nevím jestli znáš motosraz klasických Japonských motocyklů v Račím Údolí Nippon Retro, tak tady máš odkaz na stránky.

Gondolen
Gondolen napsal 10.10.16 v 19:34 10b.

3neczak
3neczak napsal 30.09.16 v 10:12 10b.

Moc pěkná, každý se musí otočit! Samozřejmě 10 bodů!

marafzs600
marafzs600 napsal 12.08.16 v 17:53 10b.