Keeway Superlight 125 (2006)

Vlastník fuchsotik
Vloženo 31.7.2016
Aktualizováno 13.11.2019

Deník motorky
Nalezeno 32 záznamů

• So Sašenkou na lúke

Využil som pekné počasie na krátku vychádzku s mojou malou motorkárkou. Len tak na pole, popod les...ale potešilo :-DD

Vloženo: 13.10.2019
    Uskutečněno: 04.10.2019
  • Konečne mimo mesta

Tento rok jazdím veľmi málo. Viac-menej len do práce :-( Ale jedného dňa sa naskytol čas a aj počasie, tak som vyrazil na cesty. Vybral som si trasu Solivar-Dulová Ves-Záborske-Červenica-Dubnik-Zlata Baňa-Solivar. Tras

Vloženo: 12.09.2019
    Uskutečněno: 11.09.2019
  • Prvá jazda v sezóne 2019

Teplé počasie umožnilo otestovať bublinku a konečne sa aj previezť. Vzal som aj svoju ľadvinku a previezli sme sa na neďaleký Sigord a potom ešte do Ruskej novej Vsi. Nič moc, ale na úvod potešilo aj to :-DD A hlavne ž

Vloženo: 10.04.2019
    Uskutečněno: 05.04.2019
  • Znovuzrodenie

Po dlhej zime som sa pustil do novozvarenej nádrže. Po brúsení a striekaní prišla na rad montáž nového palivového kohúta s filtrom paliva, nové tesnenia nádrže a montáže palivomeru a veka. Všetko tesní, drží...a tak po n

Vloženo: 09.04.2019
    Uskutečněno: 02.04.2019
  • ružín a okolie

Trebalo oslaviť synove narodky a tak som ho vzal na moto výlet. Treba uznať skvelé výhľady a panorámy tohto kraja.

Vloženo: 21.08.2018
    Uskutečněno: 08.08.2018
  • Monastyr 2018

Podaril sa mi dať dokopy motorku a zúčastniť sa Svätenia motoriek - Monastyr 2018. Tam som šiel sám po trase Prešov-Giraltovce-Stropkov-Miroľa-Miková-Krásny Brod a späť v skupinke cez Domašu. Zastavil som sa na Dobrej a

Typ: Sraz
    Vloženo: 02.05.2018
    Uskutečněno: 28.04.2018
  • STK

Vybral som sa na STK na Strojníckej ulici STK sro Šiel som naslepo po tretej hodine. Bez problémov a čakania ma zobrali a vybavili. Mal som problém nájsť VIN, takmer som odišiel naprázdno...no vďaka personálu sa nám ho

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 02.05.2018
    Uskutečněno: 13.04.2018
  • prvá jazda 2018

ke´de bolo krásne a konečne je bublinka v poriadku, vzal som svoju drahú ľadvinku a vyši sme si na prvú jazdu sezóny. :-)

Vloženo: 09.04.2018
    Uskutečněno: 09.04.2018
  • čistenie karburátora

Dal som na dobré rady a rozobral som karburátor. Vyčistil som telo, plavákovú komoru, trysky a všetko čo sa len dalo. Taktiež som vyčistil vzduchový filter a všetko namontoval. Vymenil som aj sviečku a nahodil novú bater

Vloženo: 09.04.2018
    Uskutečněno: 09.04.2018
  • predné tlmiče

Keďže sa nám trochu oteplilo, skúsil som nakopnúť mašinku a čuduj sa svete chytila. Celkom dobré po zime... povozil som sa po ulici a urobil si chuť na novú sezónu. Keďže mi tiekol jeden tlmič rozhodol som sa obidve ren

Vloženo: 16.03.2018
    Uskutečněno: 16.03.2018
  • Posledná jazda

Nedávno som konečne dostal objednané ND a tak som využil dnešné slniečko a nahodil nový blatník. Samozrejme to chcelo testovaciu jazdu ;-) a tak som sa trochu previezol. Zima bola riadna, no pomohlo termo a nová kožená b

Vloženo: 07.11.2017
    Uskutečněno: 07.11.2017
  • Moja kópia Hondy CA125 Rebel

Po peripetiách s dodávateľom ND na Keeway, som sa rozhodol riešiť stratené príruby výfuku cez Hondu. Navštívil som teda predajňu Honda RP MOTO v Prešove a objednal potrebnú súčiastku. O neuveriteľné 4 (slovom štyri) prac

Vloženo: 22.09.2017
    Uskutečněno: 22.09.2017
  • STK

Vybral som sa na STK lebo ma tlačil termín. Vedel som že neprejdem, keďže mi stáe chýba predný blatník... no napokon väčší problém bol s VIN číslom... hľadali sme ho tam 4 a nenašli :-( tak snáď nabudúce...

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 21.07.2017
    Uskutečněno: 21.07.2017
  • predsa ma nechala v štychu

Oproti minulej sezóne začínam túto poruchami a haváriou. Len v krátkosti... Najprv sa mi zlomila tyčka držiaca prevodové tiahlá, celé mi to drislo na zem (u) Napokon som došiel domov so zaradenou jednotkou :-P Kam

Vloženo: 30.06.2017
    Uskutečněno: 30.06.2017
  • súčiastky KE

Konečne mi po mesiaci a pol volali, že mám na predajni súčiastky. Tak som si urobil výlet do KE a vyzdvihol objednané veci. Majiteľ mi požičal náradie a tak som niečo rovno aj nahodil :-) Pozdravujem http://www.tomiauto

Vloženo: 16.05.2017
    Uskutečněno: 11.05.2017
  • Ide sa na chalupu :-)

Výlet Prešov - Domaša - Miková - Krásny Brod - Medzilaborce - Stropkov - Giraltovce - Prešov. Konečne sa vyčasilo, tak som prehovoril moju manželku, aby na plánovaný výlet šla s deťmi autom a ja na moto. Nepustila syna

Vloženo: 02.05.2017
    Uskutečněno: 01.05.2017
  • Brašne

Na bazoši som našiel "retro brašne" , zavolal som, pozrel, dohodl sa a už sú nahodené :-) Až tak retro zas nie sú B-) Hneď som ich aj trošku prevetral, spolu s mojou ľadvinkou ;-)

Vloženo: 21.04.2017
    Uskutečněno: 21.04.2017
  • nový filter

Dnes mi prišiel poštou nový športový vzduchový filter od http://quad-moto.sk/eshop/index.php?route=common/home s priemerom 35-38mm a sklonom 45°. Sadol skvele, aj keď bez modrého plexiskla. Ešte pred jazdou som čekol sve

Vloženo: 10.04.2017
    Uskutečněno: 10.04.2017
  • Sigord

Po neustávajúcom naliehaní som vzal mladšieho syna Adama na výjazd :-) Vybral som neďaleký a nenáročný cieľ, jazero Sigord. Motorečka šľapala bez problémov, aj keď hmotnosť valibuka za mnou už bolo cítiť. Šupli sme "Ba

Vloženo: 03.04.2017
    Uskutečněno: 02.04.2017
  • Skladačka a prvá jazda

Podarilo sa mi vyčistiť nádrž pomocou REZOL 2000, narýchlo som ju striekol, namontoval ešte staré tesnenia. Všetko drží, netečie, tesní :-) Tak som nahodil nádrž na moto, pripojil nový filter paliva, namontoval sedadlo

Vloženo: 25.03.2017
    Uskutečněno: 25.03.2017
  • Zváranie nádrže

V jeseni odmontovanú nádrž som úplne rozobral, vybrúsil časti ktoré trebalo vyvariť a dal známemu zváračovi. Skúška tesnosti ukázala, že odviedol dobrú prácu (y) aj touto cestou ďakujem Rasťo :-DD Zároveň som objedn

Vloženo: 09.03.2017
    Uskutečněno: 09.03.2017
  • súčiastky

Dnes som si bol v http://www.tomiauto.sk/ pre súčiastky...spokojnosť :-)

Vloženo: 02.12.2016
    Uskutečněno: 02.12.2016
  • Prešov - Tatry - Spiš

Vybral som sa na pár dní do Vysokých Tatier. Zvolil som moto a odvoz batožiny mi zabezpečila moja drahá pani manželka. Cestou tam som dal krátku pauzu na vrchole Braniska a pokračoval som až do Tatranských Zrubov. V Ta

Typ: Dovolená
    Vloženo: 19.09.2016
    Uskutečněno: 12.09.2016
  • krížom cez Slanské vrchy

Po dohode s manželkou sme sa vybrali na dlhší (pre nás) výlet na našej motorečke. Trasa Solivar - Sigord - Zlatá Baňa - Dubník - Zámutov a späť. Cestou tam sme sa zastavili za Zlatou Baňou a chvíľku hľadali huby. Vyruši

Vloženo: 30.08.2016
    Uskutečněno: 29.08.2016
  • na huby

V sobotu sa nám urobilo krásne a tak pani manželka navrhla zber húb. Samozrejme, že nepôjdeme do lesa peši. Tak som osedlal Keewaya (ešte nemá meno, ja som chcel Barborku no manželka hovorí že tak sa bude volať ďalšia dc

Vloženo: 23.08.2016
    Uskutečněno: 20.08.2016
  • západ slnka Ruská nová Ves

Manželka ma prehovorila na vychádzku. Smerom na Sigord sa rozložili četníci aj so zachranármi a keďže sa mi nechcelo šaškovať na Anči, tak som to otočil smerom na Ruskú novú Ves. Motorečka po nastavení karburátora išla

Vloženo: 18.08.2016
    Uskutečněno: 17.08.2016
  • údržba - zadná smerovka, karburátor

Pri poslednej jazde ma moja krásna spolujazdkyňa upozornila na zvädnutú zadnú smerovku. Tak som ju na mieste len napravil a dnes som sa na to pozrel lepšie. Bolo potrebné odmontovať zadné svetlo, čo sa napokon s obtiažam

Vloženo: 18.08.2016
    Uskutečněno: 17.08.2016
  • Zlatá Baňa - Pusté pole

Vyšli sme si s manželkou podvečer po obľúbenej trase smer Sigord. No jazda sa nám páčila a tak sme to potiahli až na Zlatú Baňu a ďalej smerom na Dubník. V kopcoch bolo treba často radiť, miestami až do 3. Motorečka šla

Vloženo: 16.08.2016
    Uskutečněno: 16.08.2016
  • Kyselka

Pred väčším rodinným stretnutím u nás doma sme sa vybrali so synom na "kvašnú vodu" k prameňu Kyselka Sigord. Nabrali sme tri fľaše a otočili to domov. Znovu to bola nočná jazda a podarilo sa zahliadnuť aj dozvuky roja p

Vloženo: 15.08.2016
    Uskutečněno: 13.08.2016
  • testovacia jazda

Solivar - Dulová Ves - Kokošovce - jazero Sigord a späť, vešer so svetlami. ...teda tie svetlá nič moc...ešte že sú biele čiary na ceste :-P Inak sa zdá že sa oprava podarila :-)

Vloženo: 05.08.2016
    Uskutečněno: 02.08.2016