Keeway Superlight 125 (2006)

Vlastník fuchsotik
Vloženo 31.7.2016
Aktualizováno 13.11.2019

krížom cez Slanské vrchy

Vloženo: 30.08.2016, Uskutečněno: 29.08.2016, Zhlédnuto: 14x

Po dohode s manželkou sme sa vybrali na dlhší (pre nás) výlet na našej motorečke. Trasa Solivar - Sigord - Zlatá Baňa - Dubník - Zámutov a späť.
Cestou tam sme sa zastavili za Zlatou Baňou a chvíľku hľadali huby. Vyrušili sme sexu chtivý párik v aute KS priamo na lúke a našli aj menší vatovec (večer sme ho zjedli vyprážaný v cestíčku). Všetko bolo vyzberané a tak sme sa presunuli pod vysielač Dubník, kde sa našlo pár Hríbov žltomäsých (modrák). Ďalej sme pokračovali okolo osady Dubník smerom na Zámutov. Po ceste mi moja krásna spolujazkyňa hlásila kde-tu nejakú Bedľu vysokú. Napokon ich bude dosť na rezne pre celú rodinu. Snažiac sa nerozbiť seba aj motorku sme sa vyhýbali početným dieram a napokon sme došli do Zámutova. Pri penzióne Opál nás už čakal Pišta, tiež na Keeway Superlight 125. Cesta späť hore na Dubník sa niesla v štýle 1,2,3. Občas prekvapilo nejaké to auto v zákrute, ale inak ok. Motorečka aj jazdci to zvládli Cestou dole sme neodolali volaniu kofolky z opraveného Malého Muka pri jazere Sigord. Pokochali sme sa výhľadom, ohriali na slniečku a poďho domov k deťom. Fajn výjazd. Doteraz náš najdlhší, 2 hodiny čistého času jazdy. Moja pani sa sťažovala na chrbát a ruky...investícia do opierky je teda z tejto strany odobrená

pistapista31 (20) napsal 30.08.2016 v 14:09

S tejčervenej s bielymi bodkami sú dobre halusky, Dík za doprovod

• So Sašenkou na lúke

Využil som pekné počasie na krátku vychádzku s mojou malou motorkárkou. Len tak na pole, popod les...ale potešilo :-DD

Vloženo: 13.10.2019
    Uskutečněno: 04.10.2019
  • Konečne mimo mesta

Tento rok jazdím veľmi málo. Viac-menej len do práce :-( Ale jedného dňa sa naskytol čas a aj počasie, tak som vyrazil na cesty. Vybral som si trasu Solivar-Dulová Ves-Záborske-Červenica-Dubnik-Zlata Baňa-Solivar. Tras

Vloženo: 12.09.2019
    Uskutečněno: 11.09.2019
  • Prvá jazda v sezóne 2019

Teplé počasie umožnilo otestovať bublinku a konečne sa aj previezť. Vzal som aj svoju ľadvinku a previezli sme sa na neďaleký Sigord a potom ešte do Ruskej novej Vsi. Nič moc, ale na úvod potešilo aj to :-DD A hlavne ž

Vloženo: 10.04.2019
    Uskutečněno: 05.04.2019