Keeway Superlight 125 (2006)

Vlastník fuchsotik
Vloženo 31.7.2016
Aktualizováno 13.11.2019

Vloženo: 19.09.2016, Uskutečněno: 12.09.2016, Zhlédnuto: 20x

Vybral som sa na pár dní do Vysokých Tatier. Zvolil som moto a odvoz batožiny mi zabezpečila moja drahá pani manželka.
Cestou tam som dal krátku pauzu na vrchole Braniska a pokračoval som až do Tatranských Zrubov. V Tatrách som si urobil niekoľko výletov cez Tatranské Matliare, Tatranskú Kotlinu, Spišskú Belú, Vrbov, Kežmarok, Poprad. Cestu späť do Prešova som zvolil cez Starú Ľubovňu. Cesta bola skvelá, zákruty, kopce... a pribrzdiť som musel len 2x keď sa páni vodiči rozhodli, že mi nedajú prednosť.
Cestu som si naozaj užil, motorka sa po zahriatí správa celkom živo. Nemal som problém z nej vytiahnuť kilečko, no cestovateľsky príjemná bola rýchlosť 80 - 90 km/h. Občas som sa odvážil obehnúť nejakú tú plechovku čo zavadzala na ceste.
(pri 100 km/h točil motor na 9000 rpm a pri 90 km/h na 8000 rpm pri 5. prevodovom stupni - poznámka pre tých s regulátorom a inými srandami obmedzujúcimi výkon; max otáčky krátkodobo boli až na a nad 10000)
Motorka ma technicky nesklamala, nenechala ma nikde trčať. Celkovo som za sezónu na nej najazdil 1200 km a predpokladám že to v tomto roku už neporastie a v zime sa budem venovať jej údržbe a zlepšovaniu.

fuchsotik (0) napsal 20.09.2016 v 19:27

Dohodnuté
Ľavý kryt bol naposledy videný a fotený v Tatranských Matliaroch. V Tatranskej kotline som ho už nemal, a to bol uchytený sk-páskou čo už... budem riešiť plechové kryty ako ten boper

pistapista31 (20) napsal 19.09.2016 v 18:57

a kde je kryt ľavy?

pistapista31 (20) napsal 19.09.2016 v 18:53

ahoj .tak to je super . na budúci rok si musim dať niekde odblokovat cdi. a ideme spolu na výlet

• So Sašenkou na lúke

Využil som pekné počasie na krátku vychádzku s mojou malou motorkárkou. Len tak na pole, popod les...ale potešilo :-DD

Vloženo: 13.10.2019
    Uskutečněno: 04.10.2019
  • Konečne mimo mesta

Tento rok jazdím veľmi málo. Viac-menej len do práce :-( Ale jedného dňa sa naskytol čas a aj počasie, tak som vyrazil na cesty. Vybral som si trasu Solivar-Dulová Ves-Záborske-Červenica-Dubnik-Zlata Baňa-Solivar. Tras

Vloženo: 12.09.2019
    Uskutečněno: 11.09.2019
  • Prvá jazda v sezóne 2019

Teplé počasie umožnilo otestovať bublinku a konečne sa aj previezť. Vzal som aj svoju ľadvinku a previezli sme sa na neďaleký Sigord a potom ešte do Ruskej novej Vsi. Nič moc, ale na úvod potešilo aj to :-DD A hlavne ž

Vloženo: 10.04.2019
    Uskutečněno: 05.04.2019