Kawasaki ZX-6R Ninja (1995)

Vlastník Tom-Esh
Vloženo 27.7.2016
Aktualizováno 19.3.2022

Stařičká šestka, trošku krkolomá, ale jako záplata bohatě stačí

První dojmy - Do zatáček je třeba se s ní trošku poprat,ale pro srovnání bych řek,že de za plynem víc, než YZF-R6 2001, ikdyž má Ninja o pár koníků míň... Pro svoje účely posloužila dobře.

Motorku bych doporučil pro - nástup výkonu je prudčí, stačí škubnout plynem a opravdu vystřelí a je třeba se s ní trochu prát v zatáčkách. Zkušenosti sou určitě plus

Nejprve je třeba říct,že tato Ninja nebyla moje,ale mýho dobrýho kamaráda. Vždycky chtěl motorku a když už jí měl, tak na ní neměl moc času a na údržbu byl naprostej analfabet. Takže mi jí svěřil do péče a udělala se nová rozeta, seřídily se škrtící klapky a udělaly tlumiče a hned ta motorka byla o 2třídy vejš. Nicméně musím říct,že na mojí 1.motku (Z750) nemá ani ovladatelností a ani nástupem výkonu. Jen ty brzdy maj v tej Kawě asi odjakživa dobrý... Sem menší postavy (170cm)a na motorce sedim spíš sportovnějc a po nějakých 200-250km mě brněly ruce,ale kdyby byl nějakej výlet, kterej by za to stál,tak s ní klíďo jedu. Nějakou bagáž určo uveze, tak bych se toho zas tak nebál:)