Honda XL 125V Varadero (2005)

Vlastník Kid18
Vloženo 25.7.2016
Aktualizováno 26.11.2018

Varadero bylo takový můj sen. Po všech kladech i záporech co jsem tady na motorkářích přečetl, bylo jasné že nebude dlouho trvat a bude doma.

První dojmy - Moje první dojmy? No jelikož jsem na Varaderu seděl naposledy v autoškole a od té doby jezdil na Simsonu... musím říct, že první setkání pro mne bylo trochu děsivé. Ta velikost, ta váha, ten výkon a spousta dalšího. Hold to není motorka, kterou zvednete do vzduchu například jako Simsona :-)

Motorku bych doporučil pro - Moto bych určitě doporučil lidem s vyšší postavou. Někomu kdo chce cestovat a chce si užít pohodlnou jízdu.

Průměrná spotřeba - 3.60788 l/100km

Jak jsem již psal, na první pohled je Varan docela velká motorka, takže nic pro malé tintítko. Na to, že se jedná o dvácu, vytváří dojem mnohem silnější motorky. Vzhledem k mé výšce (190cm) je to nejlepší volba, člověk si nepřipadá jako vosa na bonbónu Varadero jsem si pořídil hlavně proto, protože bych chtěl začít cestovat a někam se podívat, ať už po Čechách nebo i kousek za hranice.
Malé cestovní enduro, parádně jede, ničeho se nebojí, jízda ve dvou není problém a posed je velice pohodlný.

Kenap
Kenap napsal 12.04.17 v 10:22 10b.

Pěkná,kámoš má taky Varana a za ty roky ho nezradila.Tak hodně zážitků v jedné stopě! 10b

speroure
speroure napsal 09.08.16 v 22:59

V pěkném stavu, nech tedy jezdí a jezdí

Luba98
Luba98 napsal 26.07.16 v 16:54 10b.

Krásnej Varan