Moto Guzzi Sport 1200 (2007)

Vlastník miraoras
Vloženo 7.7.2016
Aktualizováno 21.5.2020

V mém případě druhá Guzzi a kdo ví kolik jich jěště bude.

První dojmy - Je jiná než Bellagio ale nedá se říct,horší nebo lepší,je to prostě Guzzi .Jede to, brzdí to,zatáčí to a zpúsobuje to že mam hubu od ucha k uchu.

Doplňky na motorce -

Něco už sem na ní najel a řekl bych že se v jejím sedle dá vydržet velká porce kilometrú.Doufam že se o tom brzy přesvědčím na vlastní kúži.

[/img ]Mám teď trochu času tak přidám něco málo do placu.Motorku sem kupoval z bazaru s tím že mi vymění oleje abych mohl hned jezdit a taky s tím že občas svítila kontrolka stůj.Bylo mi řečeno že to dělá čidlo na olej,které sem už měnit nenechal abych neztrácel čas. Na první benzině sem zastavil,vlezl do diagnostiky,vymazal servis a pokračoval pár kilometrů bez jakýchkoli problémů. Nicméně než sem dojel,byl tu opět trojúhelník se stopkou. V diagnostice jsem zjistil že je vadné čidlo teploty nasávaného vzduchu,vyměnil sem ho za nové,leč bez úspěchu. Následoval kolotoč telefonátů a návštěv u lidí znalých věci a po dlouhém hledání se přišlo na to že by to celé mohla dělat přístrojovka. Rozebral sem a ano,tak zaoxidované tištěné spoje sem ještě neviděl. Takže následoval další kolotoč telefonátů až nakonec návštěva u mechanika který řekl tak to vyndej já ti to opravim mi zvedla náladu a hlavně taky dost ulehčila mé peněžence. Přístrojovka opravena doslova za pár korun a motorka funkční tak jak má být. Jo a stala se mi pak ještě jedna nepříjemnost ale za tu si nejspíš mohu sám. Za horkého letního dne jsem vyrazil na cestu.Dojel sem k pumpě,chcípnul sem motorku,občerstvil se,oblékl,nasedl ale nenastartoval.Ještě než sem podlehl panice začal sem zkoumat čím to a přišel sem na to že je přehřáté startovací relé.Následně sem ho vyndal,zchladil na plechovce jakéhosi nápoje,nasadil zpět a cestu dokončil.Na relátkách sem měl položenou lékárničku a reflexní vestu.Kdyby to náhodou nebyla pravda,tak si sebou vezu náhradní relé. Tak se mějte a doufám že to třeba někomu pomůže. To vlastně neni všechno,než sem letos vyjel,tak sem chtěl vyměnit oleje,což sem nakonec i udělal jen sem při té příležitosti zjistil že mám stržené závity na vypouštěcích šroubech jak z motoru tak z převodovky.No jo no člověk se tak těší že si nezkontroluje věci které by měl.Moje chyba ale teď vím že je vše v pořádku.

Více na: http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=107778