Suzuki DL 650 V-Strom (2016)

Vlastník ddaawwee
Vloženo 14.6.2016
Aktualizováno 14.6.2016

Skvělá volba na cestování a jsem rád, že ji mám.

Motorka koupena od FIRMA:Motart (Praha 4-Braník) - Vše ok, naprosto skvělý servis pana Golise.

První dojmy - Motorka mi padla hned do oka, již při výběru a i díky skvělým recenzím. Tak jsem si ihned domluvil zkušební jízdu a po ní jsem měl jasno, že ji chci. Skvělé jízdní vlastnosti, průžný motor, který jede od nízkých otáček.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro toho, kdo chce si myslím spolehlivý stroj, který ho doveze kamkoliv za rozumnou cenu a přitom se skvělým svezením.

Doplňky na motorce - Mám dodělávané přímo od dealera, padáky, sadu tří kufrů, vyhřívaný rukojeti, přídavný světla, usb nabíčku na mobil nebo navigaci, kryt pod motor.

Hned jsem se vydal na cestu na Korsiku a motorka to zvládla skvěle, jak dálniční přejezd, tak pak hornatý přejezd na Korsice. Motorka byla plně naložena, takže tři kufry, motoválec, židlička do kempu atd. a vše se bez problému vešlo, takže na cestování ideální motorka.

Brzdy jsou perfektní a abs funguje svěle a nepustí motorku do smyku při prudkém dobržďování.

Podvozek je v jednom nastaven na měkčí a skvěle drží a neodskakuje a ve dvou po nastavení tužšího podvozku ani netaháme spodkem o zem.

Na výkonu není znát zda se jede v jednom nebo ve dvou.

Spotřeba při jízdě po dálnic mezí 130-170 je cca 6 litrů. Po okreskách je to někde kolem 4 litrů klidné jízdy do 100km/h. Takže v průměru jezdím za nějaký 4,6litru, což je skvělá hodnota. Tankuji zásadně tedy 100 oktanovou Vervu od benziny a naprostá spokojenost.

Myslím si, že by motorka zvládla i lehký terén jako polňačku atd., ale je spíše stavavěná na silnic, jelikož má nižší podvozek a na silnici se cítí lépe, dle mého názoru.

blackman_82
blackman_82 napsal 30.08.16 v 17:05

Ahoj, muzu se te zeptat jakou mas velikost bocnich kufru? Take o nich uvazuji

Raisto01
Raisto01 napsal 21.06.16 v 11:49 10b.

parádní

greydog
greydog napsal 15.06.16 v 18:49 10b.

Pěkná,pěkná!

ddaawwee
ddaawwee napsal 15.06.16 v 11:12

Díky moc, za chválu, vybíral jsem dlouho a tohle byla rozhodně dobrá volba pro moje účely cestování. V podstatě na to už ani víc dát nejde, takže jsem tam dal všechno co šlo. A Golis super, měl semnou nervy, protože sem na to spěchal, jelikož mě tlačili termíny, ale ustál to.

Petr_TA
Petr_TA napsal 14.06.16 v 16:16 10b.

Parádně vybavenej kousek