BMW R 1200 ST (2007)

Vlastník Lucky-Jarda
Vloženo 9.6.2016
Aktualizováno 30.6.2017

Vloženo: 10.06.2016, Uskutečněno: 10.06.2016, Zhlédnuto: 9x

Dnes sem chtěl zkusit jak si ST povede při opravdu kochacím tempu a vyrazil sem z HK směr Olešnice v Orl. horách. Tempo fakt na pohodu a jen vyjímečně přes devadesát. Občas i nějaká polňačka, občas i pole. Nenašel sem žádnou polohu ve které by ST neobstálo se ctí. Jasně že na pole je lepší GS, jasně že ochranu proti větru má lepší RT, jasně že do zatáček se líp skládá R, ale tahle motorka umí všechno zatraceně dobře. Po dvou hodinkách v sedle sem si připadal jako po parádně proflákaným dnu u vody a úplně sem zapomněl že sem vlastně byl do pěti odpoledne v práci. A víte co? Asi to bude tím že sem vlastně nic nezkoušel, nic netestoval. Prostě sem jen sedl a nechal motorku dělat svou práci. A ona ji dělala jak nejlíp uměla. A o tom to celý je! Mám ji chvilku, ale jedno už vím. Je zatraceně dobrá a mám ji rád.

Talan (1) napsal 20.08.2016 v 23:22

Tak jí konečně vidím na více fotkách , no jo, je jiná, osobitá a to se mi líbí, přeji hodně šťastných návratů a díky za pomoc při mém výběru motorky...takže i já si o té své myslím, že je ideální

forman59 (0) napsal 11.06.2016 v 09:01

Tohle se vždy dobře čte. Mám stejné pocity a tedy ať slouží

Doubek65 (-2) napsal 10.06.2016 v 23:14

Pěkná, pěkná

Grisoroad (18) napsal 10.06.2016 v 22:18

Že by ideální motorka? Každej hledáme tu svou, ty jsi ji asi našel, ať ti to tak dlouho zůstane :)

elvis78 (140) napsal 10.06.2016 v 22:13

boží tu chci mít taky doma

• Ovladatelnost

ST je prostě skvělá. A tak se vyplatí investovat do ní nějakej ten čas a nějakou tu korunu aby byla ještě lepší. Stále ST porovnávám s R1200RT/LC které je podle mě dokonalé. Co mě na RT uchvátilo je jeho ovladatelnost.

Vloženo: 30.10.2016
    Uskutečněno: 30.10.2016
  • Lom Amerika

Kamarádi mě pořád uháněli že sem s nima ještě nikde nebyl a že takhle by to teda dál nešlo páč na kamarády se prostě nesere. A že jako poslední výstraha a jestli s nima nepojedu tak si mě vyškrtnou z přátel na fejsbůku a

Vloženo: 28.06.2016
    Uskutečněno: 28.06.2016