Honda XL 600V Transalp (1991)

Vlastník Junior88
Vloženo 21.5.2016
Aktualizováno 10.7.2019

Spolehlivý klidný stroj na pohodové cesty.

Motorka koupena od Ondrej-Moucka (Želiv) - Bezproblémový obchod.Výborná komunikace. Profesionální přístup a stoprocentní servis. Seriózní prodejce. Doporučuji.

Honda XRV 650 Africa Twin: důvod neuveden
Honda NX 650 Dominator: důvod neuveden

První dojmy - Na první svezení mě Transalp uchvátil svojí skvělou ovladatelností a pohodlím. Během prvních pár metrů jsem věděl, že jsem na správné adrese. Nemám co bych na první svezení na tomhle stroji pohanil.

Doplňky na motorce - Kufr Givi E460 N Monokey
Zásuvka 12V/5V

Honda Transalp není žádný silniční dravec, ale spolehlivý pohodový stroj a parťák na dlouhé i krátké cesty s nenáročnou údržbou a provozem. To vše jsou věci díky kterým mu snadno odpustíte absenci šestého rychlostního stupně a skromný výkon. Motorka jako dělaná na nízko nákladové dobrodružství pro dvojčlennou posádku. Stejně pohodlné je i například cestování do práce městským provozem, jelikož Transalp je na asfaltu doma stejně jako na polní cestě. Pokud jste milovníky cestovních endur a nemáte příliš vysoké nároky na výkon a nebude srovnávat jeho vlastnosti s moderními technologiemi nových cesťáků, pak mi dáte za pravdu, že tahle stará poctivá Japonská práce je opravdu dobrou volbou. Poměr ceny a zábavy je naprosto bezkonkurenční.

novvas
novvas napsal 10.07.16 v 11:16 10b.

Luxusní stroj!

Mann
Mann napsal 31.05.16 v 14:11 10b.

Motorka z doby, kdy se z plastu vyráběly maximálně kapoty zbytek je poctivý kus dvouválcového železa tudíž taková "nesmrtelná teta" ze země vycházejícího slunce
Máš pravdu šestý kvalt by se šiknul i mně

SERZO
SERZO napsal 28.05.16 v 08:30 10b.

Pekná mašina...
Tieto podľa mňa ešte poctivé staré Endurá stále majú niečo do seba.
Aj napriek svojmu veku... dokazujú to svojou spoľahlivosťov...
Tiež som tomu podľahol takže dávam 10b

-MP-
-MP- napsal 26.05.16 v 10:26 10b.

Transalp ...
Bandaska na nářadí ...
Celkové bodové hodnocení ... 11

3neczak
3neczak napsal 24.05.16 v 05:51 10b.