Suzuki VZ 800 Marauder (1998)

Vlastník Afrodedek
Vloženo 9.5.2016
Aktualizováno 9.5.2016

První takto silný stroj a první motorka po skoro 20 letech. Obrovský rozdíl proti motorkám na kterých jsem dříve jezdil (Jawa a ČZ)

Motorka koupena od Martin Teischer

Yamaha XV 535 Virago: Marauder se mi líbil víc

První dojmy - Řekl bych, že motorka padla do ruky vcelku hned, zatím se projevuje dlouhé neježdění, takže je jízda trochu nejistá, před každou zatáčkou brzdím a hledám vhodnou stopu. Rychlost pro mě až moc ;-) Vzhledově nádherná motorka, další úpravy zatím nezvažuji. Jak jsem psal výše, první motorka silnější než 350 ccm.

Motorku jsem kupoval jako stroj na ježdění po okolí, hlavně pro radost z jízdy rychlostí do 90 km/h. Jízda příjemná, ovladatelnost super, zatím se bojím větších náklonů do zatáček, ale to snad přijde. Přední brzda super, není moc ostrá, zadní mi připadá taková "tupá", ale mám tam nové pakny, tak si to snad sedne.
Po koupi nutná investice cca 20.000 Kč, motorka nádherně naleštěná, ale technický stav na prd, původní majitel asi jen leštil. Teď snad vše OK.

Drtikol82
Drtikol82 napsal 04.03.18 v 09:08 10b.

pěkná, At slouží kámo,mám jí taky už pár let .

benďa135
benďa135 napsal 12.08.16 v 16:43 10b.

nadherna masina

Afrodedek
Afrodedek napsal 25.07.16 v 15:42

Tak zatím najeto cca 1.500 km a obrovské nadšení! Nejezdil jsem na mašině pravidelně přes 20 let a je to neskutečná paráda Zatím moc rychle nelítám, zkusil jsem na dálnici 130, ale vítr mě docela prudil a dálnice rozhodně nebude mým oblíbeným místem. Nejvíc mně zatím vyhovují okresky a rychlost kolem 90 km/h, připadá mi, že si tak jízdu nejvíc užiju.
Díky za pochvalu motorky!
Doginu "potkávám" v Bandě VZ800, tak se možná i někdy někde potkáme osobně

dogina
dogina napsal 24.07.16 v 13:10 10b.

hodně zábavy a štěstíška..hezkej marouš

mviky
mviky napsal 18.05.16 v 11:32 10b.

Heká motorka, ty řídítka bych nechal jsou pěkný a když tak jdou zkrátit.