Honda VFR 800 (2000)

Vlastník LEMR
Vloženo 25.4.2016
Aktualizováno 23.8.2016

Tak pro ty co vedi o cem je VFR 800 tak nema smysl nic rikat, a pro ty co nevedi a veri ze stare motorky nestoji za kpoupi tak si prostudujte neco o VFR a pak zjistite ze tyto motorky jsou jina liga kde se nehledi na stari a pocet km.

Motorka koupena od jaard (Rabštejnská Lhota) - Super spoluprace, na miste jsme sundali plasty a koukli na ram s vse co je schovane pod plasty. s nicim nebyl problem dokonce nam pak pomohl s mtorkou na vozejk :-)

Honda VFR 750: jelikoz je to karburator a tam je dosttezke sladit karburatory obzvlast u 4V. a pak CBS s kterym se brzdi o moc lip. no a pak vybava

První dojmy - Prvni dojmy , ehm respekt jak svina :-) trsoku problem s manipulaci jelikoz na zem dosahnu spickama ale to mam v planu trosku vylepsi presitim sedla a tim ziskat 2cm dolu. co se tyce jizdy tak uplne super hlavne brzdeni diky CBS a ten krasny tah s krasnym zvukem ooo to je proste slast :-)

Doplňky na motorce - k masine bylo 3x givi kufry s kovovym nosicem (zadnej plast ), pak jeste kryt sedla a montovatelne rukojeti. na moto je ted nasazen ladeny lauf s homolgaci jinak jsem k tomu dostal i original

Průměrná spotřeba - 6.03739 l/100km

Tento stroj jsem si vybral hlavne pro cestovani , vylety a vetsi srazy.
aztim jsem na ni ted moc nenajel jelikoz jsem ji prihlasil a nez na ni poradne vyjedu tak mam v planu na ni vymenit olej s filtrem pro zacatek a pak budou nasledovat dalsi vymeny jako svicky, vzduchovy filtr, brzdovou kapalinu zaroven se spojkovou a pak desticky ktere uz taky za chvilku doslouzi.
Co se tyce gum tak ty snad tuhle sezonu jeste vydrzi to same retez. A jelikoz je toto VFR tak do budoucna uz nebude nic poradneho delat jelikoz je toto nejspolehlivejsi stroj s dokonalou zivotnosti motoru jen se zakladnim udrzbou a vymenou

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 11.07.17 v 21:24 10b.

ctx420
ctx420 napsal 31.07.16 v 08:11 10b.

aaaaa nové peklostroj

LEMR
LEMR napsal 19.06.16 v 22:14

neni to 50th . puvodni majitel ji dal jen do tech barev, ty stribrne plasty jsou prestrikane z cervene. a bourana neni vse je jinak puvodni krom regulatoru dobijeni a ladaku s kterym to ma uzasny zvuk ale mam k tomu i original koncovku

Gahan37
Gahan37 napsal 19.06.16 v 21:04 10b.

Jak ubrousíš výplň sedla problém zmizí,ta 50th ann. sice vypadá že je nabouraná a slepená ze 2 plastů,jak říkal kamarad ale jinak 10b

LEMR
LEMR napsal 25.04.16 v 19:38

bohuzel garaz neni moje ale fotrova (barak se zahradou kousek za prahou), mam ji tam zatim zaparkovanou nebot zatim nevim kde bych ji parkoval u sebe v praze. budu muset nejak poresit :-\