Suzuki VZR 1800 Intruder (2007)

Vlastník bmw3568
Vloženo 1.4.2016
Aktualizováno 2.4.2016

Jedna z mnoha které stojí za to sedlat. Objem ničím nenahradíš. Jistě nebude poslední.

První dojmy - Upřímně po přesunutí z vn 2000 jsem z ní byl fakt v rozpacích. Taková plastová sračka mě za srdce nechutná ani prd. Nicméně těžiště potažené nízko to tak nějak napravilo a mohlo se vyrazit. Kdo píše že to neumí zatáčet mele nesmysly a na moto nikdy neseděl.

Proč jste si vybral tento stroj? Hlavně proto že dobře vypadá. Jsem povrchní kok.. a nerad se dívám na škaredý věci. I kdyby stály za hovno jako Picasso. Prostě je to in a a tím je to vyřešené. Ještě pár věcí je ale to už mě moc nebralo.
Pokud máte už něco najeto, jaké jsou Vaše zkušenosti? Jízda, motor, brzdy, podvozek, ovladatelnost, spolujezdec, úložný prostor, spotřeba, servis a poruchy. Zkuste se rozepsat... Všechno je tak nějak dobrý, dle hodnocení jako ve škole . Neurazí.
Kde se motorka cítí nejlépe a kde naopak ne? Terén, silnice, město... To je celkem jasný. Je to cruiser.
Dá se s moto i dobře cestovat? Dá

Foto pouze ilustrativní...

jarekzebrak
jarekzebrak napsal 04.05.18 v 16:41

aspoň sem dej fotku toho svýho mamuta a ne nějaké ukradené foto z ameriky...Juline

Pe3k
Pe3k napsal 28.02.17 v 11:06 10b.

1800 Intruder od Suzuki si záslouží jedině 10b
proto jsem si ji taky pořídil
více fotek by to chtělo

boutom
boutom napsal 02.04.16 v 09:19 10b.

-Donar-
-Donar- napsal 02.04.16 v 06:49 10b.

Super stroj

caymann
caymann napsal 02.04.16 v 00:15

...Podvozek dobrý, batůžek si chválil. Jistě, že zatáčí. Ale pomalu... Buď budeš mít ubroušený boty nebo v lepším případě hlásiče. Stalo se mi, že jsem po jízdě byl bez stupaček... Úložný prostor je všude jinde jen ne pod sedačkou. To řeší kufry ap. Nedáš tam ani lékárnu. Nejlíp se cítí ve 120ti. Jinak jsem byl bez poruch. Výměna svíček až na pravý přední válec ok. Tam už musíš vědět jak...