Jawa 50/23 Mustang (1979)

Vlastník jirka-mz
Vloženo 17.3.2016
Aktualizováno 17.3.2016

Tak se mě podařilo sehnat další stroj do mé sbírky. Mustanga jsem už kdysi vlastnil, jezdil jsem na něm hned jak jsem získal A1 (teda legálně po silnicích). Dost jsme toho spolu zažili, jezdil jak drak, prostě paráda .

První dojmy - První dojem byl a do p... to je menší než si pamatuju :-) Jinak motor naskočí, ale vypadá to že vejfuk je totálně ucpanej, protože když naskočí kouř se valí nejvíc z přechodu mezi ním a kolenem. Karburátor bude nejspíš ucpanej,řetěz je vytahanej jak vemeno, no takže z toho plyne je to vrak, ale mám z něj radost ;-) Už se těším na nějakou vyjížďku.

Motorku bych doporučil pro - tohle je taky stroj kterej bych doporučil pouze pro znalce.

Doplňky na motorce - nic

Proto že jsem ho chtěl
Mám najeto 40km na vozejku, a cesta byla dobrá, mustang si tam v zádu sem tam vesele poskakoval.
Motor je takovej malej, brzdy snad nebudou mít problém se mnou a strojem (celkem 140kg i s plnou nádrží). V ůložným prostoru je místo na nářadí, který tam vypadá je ještě originál, a vejde se i lékárnička a nějakej náhradní díl by se tam asi taky vecpal
A ovladatelnost je dobrá, hlavně na místě při manipulaci, když někde překáží stačí ho dobře chytit a poponést, to s Panelkou nejde a o Versysovi ani nemluvím .

Marty68
Marty68 napsal 16.07.18 v 14:13 10b.

supr.