BMW R 1100 GS (1997)

Vlastník Lukash_sax
Vloženo 16.3.2016
Aktualizováno 16.3.2016

Ideální stroj pro dlouhé cesty. Robustní a těžká motorka, přitom lehce ovladatelná.

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany)

První dojmy - Vzhledem k tomu, že mám raději sílu, než rychlost, padli jsme si s GéeSem hned do ruky. Příjemný průběh točivého momentu. Na místě poněkud neohrabaná, ale jakmile se trochu rozjede, jako by shodila půl hmotnosti.

Motorku bych doporučil pro - cestovatelé s dobrodružnou duší

Doplňky na motorce - ABS, vyhřívané rukojeti, padací rám SW-motech

Od počátku jsem chtěl cestovní enduro s objemem kolem 1000 ccm a s kardanem v ceně kolem 100 tis. Kč. Navíc se mi netradiční vzhled a uspořádání bavoráků prostě vždycky líbilo, takže volba byla ve výsledku jasná.

Nejdelší trip byl zatím do Albánie. Kde jsem jel na motorce ve dvou. I přes naložení, se kterým jsme se blížili maximu 450 kg uvedených v TP se motorka vodila po silnici bez problémů a díky dostatečnému výkonu jsme zvládli bez větších problémů i několik off-roadových částí trasy, včetně albánské SH20. To vše na pneu Metzeler Tourance (pravda, kdyby nebylo sucho, asi by to takový med nebyl).

Je to zkrátka držák na dlouhé trasy, který se ale nezalekne ani trochu těžšího terénu. Na vyložený off-road by to zřejmě chtělo i vhodnější obutí. Cestovní komfort jen trochu kazí nízký štít, což jde ale vyřešit doplňky.

findejs1310
findejs1310 napsal 17.03.16 v 18:50

Luxusní stav
Nemám rád ty jejich zobáky ale zaslouží si 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 17.03.16 v 09:31 10b.

Pěkný, osvědčený BMW. At' i dál dělá radost.

Petr_TA
Petr_TA napsal 16.03.16 v 21:10 10b.

Poctivej kus železa
U klukú v Motobikes jsem taky kupoval motku a max spokojenost !!!