KTM EXC 450 (2003)

Vlastník rixto
Vloženo 13.3.2016
Aktualizováno 29.4.2017

Svkelá motorka. Blbu vzdorná, môže padať, lietať, a stále ide. nemal som žiadnu poruchu, iba spotrebné veci sa menili :)

Husaberg FE 450: důvod neuveden

První dojmy - Po predošlých skúsenostiach neskutočná sila :D Je to skoro ako traktor na dvoch kolesách. Zaradiť jednotku a v nízkych otáčkach sa motor ledva prevaľuje ale stále ide a vylezie aj na strechu.

KTM má veľké množstvo amatérov takže každý v mojom okolí tieto motorky pozná a vie poradiť a dostupnosť náhradných dielov rozhodli o tom že práve táto motorka.

Po tých pár rokoch čo ju vlastním som spokojný. pri mojom amatérskom jazdení ani nepotrebujem novú motorku a navyše už som si zvykol na túto tak načo to meniť. Krásne sa dá dávkovať výkon, to znamená že keď na ňu sadne začiatočník tak sa parádne odvezie a keď za to sadne riadny pilot tak dokáže jazdiť slušné časy. Ja sa vozím len pre radosť takže pekne v nízkych otáčkach ale keď potrebujem vo výjazde výkon tak viem že tam je a len stačí pridať a motorka letí ako guľa. V technických pasážach sa mi zase páči že skoro vôbec nepotrebujem používať spojku lebo motorka ide krásne od spodu. Parádny stroj odporúčam.

SojkinXR6R
SojkinXR6R napsal 14.03.16 v 19:48 10b.

Bez enduro party stojí za hovno i ten sebelepší stroj. Ať slouží gula ďalej !!

changes1
changes1 napsal 13.03.16 v 20:55 10b.

Mašina parádní! Na mě až moc síly. Opravdu brutalitka. Máte i dobrou enduro partu.