Honda XL 125V Varadero (2003)

Vlastník Ibanezik38
Vloženo 1.3.2016
Aktualizováno 2.3.2016

Vyšší na 125ku dospělá motorka s příjemným zátahem dvouválcového motoru.

První dojmy - První jízda byla neskutečná, měl jsem z ní dobrý pocit (oproti čínskému skútru, na kterém jsem začínal). Po výměně žárovek za halogenové oceňuji svítivost předních reflektorů. Varadero je pohodlné, kvalitně zpracované s rozumnou spotřebou benzínu.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je nejvhodnější pro mladistvé tak od 16 do 18 až 19 max. Je to motorka na vyježdění.

Měla nejlepší recenze na 125ku, 2 válcový motor, vodou chlazený, tichý chod bez vibrací, ručkové ukazatele(rychlosti, otáček) a digitální ukazatel teploty motoru, čas.
Mám na ní najeto 1 500km. Motor je velmi tichý a silný. S brzdami jsem celkem spokojený měnil jsem tam nový destičky. Podvozek je celkem vysoký s různými nájezdy nebo patníky nemám problém. Ovladatelnost je suprová. Úložný prostor(mám jenom kufřík a tam většinou hodím helmu nebo plachtu). Spotřeba 3l na 100km takže je to pro mě dobré.

Moje motorka se nejlépe cítí na silnici, ale někdy jí občas neuškodí nejaký ten terén.

Dá se na tom suprově cestovat nebolí z toho moc záda sedíte kolmo, kdyžtak si za záda hodíte něco a můžete se opřít.

Ibanezik38
Ibanezik38 napsal 02.03.16 v 12:34

Asi tak @alexander

alexander
alexander napsal 01.03.16 v 16:13 10b.

pojezdíš a pak si koupíš litr...