Yamaha V-MAX (1990)

Vlastník DannyAtom
Vloženo 28.2.2016
Aktualizováno 28.2.2016

Jak jsem cetl v jedne recenzi...par trubek a motor jak z letadla...pravda uz to neni tak horky vzhledem ke stari, ale 4 valec do V me fakt bavi

První dojmy - Puvodne jsem chtel poridit dvouvalec, ctyrvalcu jsem par mel a proste me bavi bublavy zvuk dvouvalce...no je to macek, ale fakt me to bavi:-) podvozek sice na nejake stihaci jizdy neni, ale na to vlastne ani neni stavena. Je trosku naladova pri probouzeni, ale to moje manzelka taky:-):-):-)

Tahle motorka je proste legenda, takze kdyz jsem sel jednou ke kamosovi pro svicku a on mi ji nabidl za hubicku nevahal jsem ani minutu. Tak masina me proste okouzlila na prvni pohled...libi se mi tak moc ze na ni chodim koukat i do garaze zatim jsem se ji moc nemohl povenovat, ale snad to letos dozenu. Jizda je velice prijemna a vzhledem k nadbytku vykonu, staci mit zarazenou 5 a jen tahat za plyn...zvuk je paradni, jedine co me trochu vytaci je bocni stojan, ktery je tak sikovne za stupackou ze s nim pokazde trochu bojuju...no a stupacky jsou kapitola sama pro sebe...jsem chlap a nohy proste neumim roztahnout a kdyz zastavim a chci je dat na zem, mam je presne vedle stupacek, takze kotniky neustale obite a kycle namozene

Boža
Boža napsal 09.03.16 v 12:35 10b.

Pěknej bejk na kolech dávám 10 bodů

-Donar-
-Donar- napsal 06.03.16 v 20:00 10b.

to je paráda

Sid2
Sid2 napsal 03.03.16 v 15:43 10b.

3neczak
3neczak napsal 29.02.16 v 17:38 10b.

peter332
peter332 napsal 29.02.16 v 13:45 10b.

Maš pravdu legenda ale stale krasna mašina