BMW F 650 (1998)

Vlastník vikecfjs
Vloženo 25.2.2016
Aktualizováno 25.3.2017

Motorka nejen na ježdění do práce ale i na výlety po Evropě.

První dojmy - Škaredá,neudržovaná motorka ježděná "ženou" a servisovaná manželem "nemotorkářem".Po celkove opravě sem se do ní zamiloval

Motorku bych doporučil pro - vhodná jak pro začátečníky tak nenáročné cestovatele.Vhodná pro hoky nebo lidi menšího vzrůstu.Velmi pohodlná i na dlouhé cesty ve dvou.

Doplňky na motorce - 3*kufr GIVI ,zásuvka 12 v, předělán regulátor dobíjení z pod sedla pro lepší chlazení,zvýšení plexi

Scháněl jsem motorku aby byla lehce ovladatelná a úsporná na denní ježdění do práce a na nějaké výlety.Byl jsem měsíc po operaci srdce ,tak hrála roli i váha.Tohle BMW to splňovalo. Oběvilo se jedno pobliž a za dobrou cenu/relativně/tak jsem vyrazil.Motorka velkou péčí neoplývala,nechtěla táhnout.připisoval jsem to prasklým membránám v karbecích.Vybavená byla top casem,držáky bočních kufrů.Moc mě nepřesvědčila ale nakonec skončila doma stím že jí dám šanci na další život.Následovala kompletní rozborka a zjišťování co je na motorce špatné/nebo spíš co je ještě dobré/.Seznam byl pěkně dlouhý tak návštěva Renocaru.ceny mě příjemně překvapily.Do týdne díly doma.Následoval komplet celolak.Pak přišel od syna nápad že ji můžu vyzkoušet cestou na sraz do Garmische.Motorka složena na poslední chvíli ale stále natáhla a odjezd za 3 dnyKarbecy dolu.Zatočení motorem a ejhle jeden ventil se ani nehne.Ventildekl dolu a překvapen´i.Praskla sací vačka.Internet,telefony a vačka doma.Dopoledne namontováno odpoledne odjezd.od té doby bez problému.Motorka mě příjemě překvapila jde krásně do zatáček.Přední brzda i s naloženou motorkou odvádí práci za1.Otáčky to chce držet nad3000 a minimalní vibrace.Pneu mám Metzeler Tourance a též spokojenost.Motce je nejlíp na okrskách kde se dá jet jak kochačka tak lehce zasportovat.Zvladne i dálnici 130-150ale není to to pravé .spotřeba4,5-5lNa závěr se mě podařilo najít celkem univerzální motku a "vdechnout babičce"nový život. Výborná ergonomie jestli máš150 nebo185cm.Zvladá cestování se spolujezdcem a plnou bagáží.

ottas
ottas napsal 25.03.17 v 18:38 10b.

Klose
Klose napsal 27.02.16 v 10:29 10b.

Pavel1971
Pavel1971 napsal 26.02.16 v 22:13 10b.

Dobrá práce,dobrá volba
Ať si každý říká co chce , ta mašina má své kouzlo
Samozřejmě 10b

wsbk
wsbk napsal 26.02.16 v 10:43 10b.