Kawasaki ZXR 750 (1992)

Vlastník Keša
Vloženo 22.2.2016
Aktualizováno 3.2.2022

Je to ZXR 750J co k ní dodat je to legendární hadicovka co bývala velmi sexy. A zase je.

První dojmy - První dojmy z jízdy byli jen pozitivní, přikurtnoval jsem ji na vozík a můžu říct že celou cestu seděla jak přibitá.. :-)

Tak koupil jsem si motorku do sbírky. a jak už se stalo u mě asi pravidlem nebo zvykem po dlouhém shánění,hledání a několika inzerátech jsem si přivezl domu to nejhorší co jsem snad mohl. Né opravdu? já blbec si nemůžu vybrat něco co je Ok a raděj 10t připlatit, já musím koupit šrot a pak do něj narvat tisíce za díly které jsou špatné, nebo nějak nefunkční aby motorka byla zase ve formě.
No co už. Je doma a doufám že během pár let bude zase krásná a mě bude hřát pocit že jsem zachránil motorku před rozprodáním na díly- likvidací.

Kdyby měl někdo doma díl co by se hodil a je neponičen moc rád ho vemu.. Děkuji

Tak po dlouhém shánění, opravování, výměnách a nevím čeho ještě je dílo dokončeno.

mischa638
mischa638 napsal 22.02.16 v 10:34 10b.

Gratuluju ke koupi, ať ji dáš brzo dohromady a dělá ti jen radost Jinak se dívám že bydlíme kousek od sebe, tak kdybys chtěl možná mám doma pár dílů navíc, ale sou to spíš věci do motoru.