Honda SH 300 (2010)

Vlastník docent
Vloženo 11.2.2016
Aktualizováno 6.10.2019

Další dojíždědlo do práce. SH jsem už měl a naprostá spokojenost. Takže další SH, jen s vyšším obsahem.

Motorka koupena od FIRMA:JS Moto (Chabařovice)

První dojmy - Jelikož to je moje druhé SH, tak nejsem celkem ničím překvapen. Hlavní důvod výběru jsou velká kola, vysoké plexi a "sůtrovsky" nízké těžiště pro jízdu na sněhu a náledí.

Bazarovka z dovezená z Itálie z Milána. Po prvním majiteli - přibližně stejně starý dědek jako já
Hlavním důvodem návratu od malé motorky ke skůtru s vysokým plexi bylo dojíždění do práce v chladných měsících. Mám to 40 km a to člověk prochladne. Nyní není problém jezdit do 1°C.

Po koupi provedena kompletní repase spotřebních dílů (řemen, válečky, vodítka, spojkové lamely, nový zadní kotouč, brzdové destičky, vzduchový filtr, olej a olejový filtr, svíčka, převodový olej, baterie, ...)

Originální kufr jsem vyměnil za osvědčený Givi, protože originál byl odřený a Givi kufrů mám doma několik - takže mohu zvolit velikost dle momentální potřeby.

===

Po třech týdnech provozu mě sundal panáček v plechovce. Klasika - ve tmě a dešti mě neviděl v zrcátku při přejíždění do pruhu. Já byl v pohodě, ale skůtřík trochu plastově potlučený a plexi v háji.
Po drobných peripetiích panáček uznal u pojišťovny vinu, takže nyní mám dokonce funglové plasty a nové vysoké plexi Givi-Kappa

dědkulín
dědkulín napsal 12.02.16 v 09:59 2b.

Martine nesmíš jezdit moc rychle abys neohnul to nové plexi !