Yamaha FZ1 N (2006)

Vlastník rokman
Vloženo 1.2.2016
Aktualizováno 2.2.2016

Sedneš a jedeš... jedeš hodně jedeš. :D

Honda CB 1000R: důvod neuveden

První dojmy - No přesedl sem z KTM 950 SM po roce. Předtím Gsx-r 750. A ze zečátku jsem si přidal jak ti borci s tyčkama na laně... :D no po předchozích zkušenostech z Gixera jsem si rychle zvykl. Panové jsem nadmíru spokojen, Živé jak kdybys chytal kuru po zahradě. Ruky neboli, zada neboli (nejak supersport - ujedes par kilaku kolem komina a volas mame domu z benzinky at nachysta konskou mast). Jen na delších výletech rozboli prdylka cca po 200 kilaskach vytrepavas zbytky masa z prdele po drticce od kostrce. Žadný problém pro zkušenější - předělávka na gelové sedlo.

Pánové - motorka se dá pustit dolů a to hodně - nemám sice slidery, ale motorku lámu dolú dost. Jak haluze od korena - tak že prostě nevytahuju kolinko dolu a jedu jak to prase položene na nadrzi. Rostuju to pekně dolu a nedostal sem se ještě tam kam sem chtel. Jde to samo. Drzi tak jako zadna jina... (Bridgestouny) Motorka neni urcite nic pro nevybourene pubescenty - zatah a adrenalin plus euforie co ta splasena svina umi ti zaruci brzke nakopani doprdele ve forme nahle sokujici situace přeceneni svych zkusenosti prechazejicich v naslednou nekontrovanelnou superšou v ktere bude nevybouřený jezdec opoustet svuj stroj za pouziti vlastniho katapultacniho zarizeni zvaného vlastni priposrana precenena prdel opoustet svuj kokpit duverive hlouposti v presvedceni sve dokonalosti do slastnych vysin valhaly. /Vlastní zkušenost - uz sem se dost vydupal na ceste a jeste sem se tam nedostal :D :D --- Uz mam neco napadane tak tusim ze tohle je pruser... Planuju seřízení - Power commander - dostat z toho co to fakt umi, protoze mi tam porad jeste neco chybi :D PS: jo na zadni to zveda, po case to uz je nuda. :D

AVENGER2008
AVENGER2008 napsal 08.02.16 v 12:12 10b.

Mazlík.At´to frčí a dělá radost.

Tonyny
Tonyny napsal 02.02.16 v 21:34 10b.

u tebe jsem byl pro jednu Yamahu a davam ti 10

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 02.02.16 v 17:58 10b.

Pěkná recenze deset bodíků.

PiratOne
PiratOne napsal 02.02.16 v 14:48 10b.

Krásná motorka

PYTEL1
PYTEL1 napsal 02.02.16 v 09:34 10b.