Harley Davidson XL 883N Iron (2015)

Vlastník GUKenstein
Vloženo 11.1.2016
Aktualizováno 11.1.2016

"keep it simple" tak bych asi Sportíka popsal. jednoduché, žádná extra cingrlátka která by jen kazila dojem. očesaný bike za kterým se lidé otočí.

Yamaha XVS 1300A Midnight Star: Touha po kvalitním americkém železu

První dojmy - Byl koupený mimo sezonu takže první jízda teprve čeká ale hodlám ji pořádně otestovat a zdokumentovat

Motorku bych doporučil pro - Nazval bych to chill bikem. taková ta mašina, která se vezme ven okolo vesnice, po práci nebo při čekání na oběd, aby si člověk očistil myšlenky a nechal si vykouzlit úsměv na tváři.

Dlouho předlouho trval výběr stroje. Začátky byly u Midnight stáru od Yamahy, hlavně kvůli ceně a možnosti jezdit ve dvou. Cruisery mě braly tak jsem se hýbal v té kategorii. Nápad ohledně Harleye byl jen prvoplán a nějak jsem nevěřil že jej jednou budu mít. Opět hrála roli cena a tak padla volba na 883 Sportstera. Z nich mi nejvíce do oka padl model Iron. Dlouhé hledání ojetin už bylo únavné a tak jsem navštívil pro motivaci plzeňské dealerství. Hned mi byla ukázána předváděčka a ještě ten den bylo jasno.

Esteticky vypadá bike krásně. je vidět kvalitní zpracování. Lak je nádherný, použité materiály se tváří takové, jaké jsou. co vypadá jako kov kovem je a tak to má být. zatím nemám biku co vytknout.

Nyní čekám na začátek sezony abych mohl Sportíka pořádně ozkoušet a užít si plnou erektivní záležitost, kterou haryk dodává. I při posazu za volnoběhu jsem měl co dělat abych si neposlintal triko, tak uvidíme jak budu vypadat za jízdy.

NEIP
NEIP napsal 18.01.16 v 20:08 10b.

Moc krásná ,doufám že HD v životě taky jednou osedlám.Držím palce na spoustu šťastných kilometrů

Medy16
Medy16 napsal 18.01.16 v 13:52 10b.

Neskutečně krásná...

l333v
l333v napsal 17.01.16 v 21:15 10b.

o teto barve jsem take uvazoval nakonec vyhral klasicky cerny snad budeme oba spokojeni protoze me prvni jizda taky teprve ceka tak hodne stastnych km bez nehod preji a za me 10bodu

Millton
Millton napsal 14.01.16 v 15:23 10b.

Krása, taky se občas vozím na 883ce, naprostá pravda jest co bylo řečeno

Freeman
Freeman napsal 12.01.16 v 17:09 10b.

Moc peknej Iron s fajnovou barvou
Nikdy jsem nezatracoval jine znacky, ale Haryk je proste Haryk. Jak rikas, kus poctivyho zeleza, na prvni pohled strohy design, ale zdani klame a v neposledni rade je to motor, ktery i v tomto objemu ma silu a nadherny zvuk i se "zakladnimi" vyfuky. Shrnuto, jednoznacne dobra volba
Tak at slouzi, nezklame a vzdy v poradku doveze zpatky domu...