Suzuki GSX 1400 (2001)

Vlastník PetrK.
Vloženo 3.1.2016
Aktualizováno 3.1.2016

Je to klasika, se všemi klady i zápory z toho vyplívající.

První dojmy - Když jsem ji prvně viděl, hned jsem věděl že našetřené drobné s lehkým srdcem utratím. Byla totiž zhmotněním mých představ o motorce (a to opravdu není fráze). A tak se stalo že jsem ji v prvních lednových dnech 2011 zakoupil, aniž bych na ní kdy předtím seděl a počasí nedovolovalo se svézt ani při koupi.

Motorku bych doporučil pro - Nejsem žádný poraděnko, snad každému komu se líbí a je soudný.

Doplňky na motorce - Doplňky jsou : řidítka, jejich uchcení a závažíčka od Rizoma, padáky F.,víčko na olej s měřákem teploty oleje, držák na kufr Givi, ukazatel rychl. stupně Gipro, prožky na ráfky a také jsem nechal vyrobit u české firmy Creptus výfuky.

Mé zkušenosti jsou, že za pět sezón (tj. cca 21000 km) co ji mám ,se nevyskytla ani jedna jediná byť malinkatá závada.

Motor? Co se pružnosti týče, předčí ho jen elektromotor. Výkon bych okomentoval jako reálně nevyužitelný na takové klasice. Brzdy a podvozek hodnotit nechci protože nemám zkušenost s jinými stroji ( pominu-li roční zkušenost s Jawou 250 když mi bylo 17 let.) ale za mě perfektní.
Zkrátka v hodnocení se naprostou většinou shodnu s ostatními majiteli tohoto stroje tady na fóru.

Myschan
Myschan napsal 04.01.16 v 13:31 10b.

Tuhle motku jsem kdysi chtěl, nakonec jsme se nějak minuli. Gratuluji, je to krasavec

Cabrio78
Cabrio78 napsal 03.01.16 v 19:11

Jo prostě dokonalá leštěnka!

Petr_TA
Petr_TA napsal 03.01.16 v 18:36 10b.

Mooooc pěknej kousek

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 03.01.16 v 18:30 10b.

moc pěkná klasika a ta modrá je pro mě uchvancancující dávám 10 b.

Decathlon
Decathlon napsal 03.01.16 v 18:22 10b.

Krásná