Suzuki DL 650 V-Strom (2016)

Vlastník valmar
Vloženo 15.12.2015
Aktualizováno 26.3.2016

Najlepšia motorka na svete, nakoľko je mojá prvá a nemám s čím porovnávať

Motorka koupena od MM-MOTOSCHOP - Super jednanie aj ceny

Kawasaki Versys 650 ABS: motorka viac určená na asfalt a ja som chcel väčší univerzál

První dojmy - Nakoľko som pred tým na ničom inom nikdy nejazdil, tak môžem len porovnávať s motorkou v autoškole (suzuki gladius). Veľký rozdiel je v príjemnom posede a že na mňa nefúka.

Doplňky na motorce - Doplnky namontovane: kryt motora, padáky, vrchny kufor, kryty a vyhrievanie rukovätí, zasuvka, tankvak.

V stroma som si vybral na základe testov po nete a osobných skúseností kamarátov.
Už dlhší čas som sledoval testy a inzeráty na jazdeného stroma. Po zavedení do výroby modelu XT a zistení, že ako jazdenka sa nedá ešte zohnať, som zainvestoval a kúpil nový kus. Časovo to všetko parádne klaplo, v piatok som dostal nové papiere (rozšírenie o skupinu A) a v utorok volal predajca, že už ju má v predajni. Cesta domov bola super. Objem motora a jeho výkon, je pre mňa ako úplného začiatočníka maximálne dostačujúci. Teraz už len v kľude prežiť zimu a na jaro si začať na seba zvykať. V pláne sú aj nejaké doplnky, info budem priebežne dopĺňať.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 20.07.17 v 23:40 10b.

Petr_TA
Petr_TA napsal 26.03.16 v 18:35 10b.

Mooooc pěknej kousek
10b

AVENGER2008
AVENGER2008 napsal 26.03.16 v 17:30 10b.

Nádherný stroj ! 10b.

valmar
valmar napsal 26.03.16 v 13:40

Tak som na motorku pridal par doplnkov. Uz len nech sa konecne zlepsi pocasie

ruidos
ruidos napsal 27.02.16 v 14:58 10b.

valmar poslal som ti spravu . citas ?