Honda CB 600F Hornet (2003)

Vlastník kubino999
Vloženo 17.11.2015
Aktualizováno 17.11.2015

Malá , lehká , dobře ovladatelná, spolehlivá , a výkon taky dostačující .

Yamaha FZS 600 Fazer: důvod neuveden

První dojmy - Po předešlé motorce , tedy enduru bylo snad všechno úplně jinačí.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je opravdu ve své třídě celkem malá , lehká . Takže pro začínající na silniční moto, nebo pro ty kteří jsou menšího vzrůstu.

Doplňky na motorce - DPM výfuk, zalamovací páčky M-style, orig. plexi, proužky na kola, KN vzduchový filtr , miniblinkry, 12 V zásuvka,...
Dále od GIVI : topcase , boční brašny , tankruksak .

Chtěl jsem horneta a nejlépe černé, nebo modré barvy. A povedlo se! V roce 2011 na jaře sem se vydal nedaleko Pražského letiště na jednoho podívat. Vše se tvářilo ok. Po špatných zkušenostech jsme se, ale s majitelem dohodli , že necháme na mé náklady zkontrolovat pro jistotu u dealera Hondy Deyl a Šulc ve Vestci . Vše bylo ok , a tak jsem měl první silniční motorku.

První dva roky sem jezdil jen tak kolem komína , maximálně nějaké víkendové výlety.

V roce 2013 sem se konečně vydal za hranice a to do Rakouských alp. Konkrétně na Grossglockner , Gerlos , ...

V roce 2014 V tomto roce sem se vydal opět do alp na prodloužený víkend do oblasti Mariazzelu

V roce 2015 jsem vyrazil jako už každý rok do alp a to rovnou dvakrát. V červnu do Itálie (Stelvio, Tonale,Gavia ...) a v srpnu Slovinský Vršič až k Italskýmu Lago di Garda.

Motorka od té doby má najeto něco málo přes 50 tis. S jedinou závadou a to relé dobíjení a baterie .

wsbk
wsbk napsal 20.11.15 v 09:16 10b.

General47
General47 napsal 18.11.15 v 16:26 10b.

jednoznačně za 10 ať ti ještě dlouho jezdí