Honda NTV 650 Deauville (2007)

Vlastník pivar
Vloženo 5.11.2015
Aktualizováno 7.2.2022

Cestovní stroj s kardanem,již delší čas jsem po ní pokukoval.

První dojmy - Mám už něco najeto pozitivně hodnotím boční spojené kufry +zadní kufr, podstatně lepší nová kapotáž konečně je i ukazatel paliva a teploty chladící kapaliny. a pohodlnější sedlo i spolujezdec si chválí pohodlí. Jízdně podobné jako 650 akorát je zde vstřikování tak není problém nastartovat i po zimně na první cvrnknutí o tlačítko.

Motorku bych doporučil pro - Pro klidné cestovatele. V klidu se dá jezdit několik dní

Doplňky na motorce - Nové nejvyšší plexi na tento model. Jsem vysoký 196cm. Původní mi nevyhovovalo hodně na mě foukalo. I na novějším modelu jsem musel pořídit nejvyšší plexi štít stejný problém jak na starším modelu.

Zatím jsem mnoho nenajezdil, jen něco přes 1000km. Motor a brzdy v pohodě jen jde húře zařadit neutrál. Pokud se řadí z 5 tak není problém. Ale pokud se poskakuje jen mezi 1a 2 tak se velmi těžce dává.Pohodlnost pro spolujezdce vůbec na ně nefouká. Spotřeba pokud se nejezdí na plnej knedlík se pohybuje mezi 4 až 5 litry. Úložný prostor slušný ale na Burgmana to nemá. Poruchy zatím žádné, a snad to tak zůstane.I na 700 stovce zatím poruchy žádné tak na kvalitě neutrpěla.

wi_tack
wi_tack napsal 07.02.22 v 22:04 10b.

Ať 700ka dobře slouží a jsi spokojený Taky jí už několik let máme v garáži, byli jsme spokojení, ale přesto se s ní budeme loučit. Rád na tu tvojí někdy kouknu, třeba u kafe na Farmářské

pivar
pivar napsal 07.02.22 v 21:25

Tak jsem na konec změníl stroj a pořídil jsem novější model deauville700.

Scalio
Scalio napsal 07.02.17 v 18:00 10b.

Libová mašinka

romidino
romidino napsal 04.12.15 v 12:30 10b.

Správné rozhodnutí - Majestátný jezdec !!!

Myschan
Myschan napsal 12.11.15 v 16:35 10b.

Ať slouží