Royal Enfield Bullet Electra de-luxe (2014)

Vlastník janjerabek
Vloženo 3.11.2015
Aktualizováno 3.11.2015

Mazlyg s obrovskym charisma, krasnym zvukem.

Motorka koupena od Royal (Drnovice)

Kawasaki W 650: malo charisma :-)))

První dojmy - Je to prvni motorka, nemam co porovnavat. Ale sedla az na malickosti, ktere se casem upravi a sednou si, uplne perfektne.

Motorku bych doporučil pro - Pro kazdeho, kdo chce originalni stroj a nikam nespecha.

Rozhodoval jsem se mezi Kawasaki W650 a RE, jelikoz se objevila zajimava koupe, nebylo o cem premyslet. Motorka je nadherna, charismaticka, ma proste koule. Najeto zatim kolem 300 km. Jelikoz je to prvni stroj, snazim se jezdit opatrne a masinku si spise hyckat.
Prvni dojem se svyma vibracema na me moc neudelala, ale po 5 dalsich km jsem zmenil tvrzeni a bez toho vibrovani bych tu krasavici proste uz nechtel. Kazdeho, kdo se na tom projede, to musi chytnout za srdce. Nadherny stroj, skoda mluvit. Manzelka ma konkurenci.

Losturkos
Losturkos napsal 28.01.16 v 21:02 10b.

Za me palec nahoru !! Ja tyhle veci take moc rad !! A doufam, ze to take nekdy zkusim .. Tak at dela jen radost !!

Kostelník
Kostelník napsal 10.11.15 v 12:04 10b.

Krásnej kousek

Hooorus
Hooorus napsal 05.11.15 v 10:07

Tuhle motorku sem kupoval Honzikem. Tohle je prvni motorka pod 50 KW na ktere jsem jel a ktera me fakt bavila. Nevim cim to je, ma nejake kouzlo...clovek jede 80 Km/h a proste ma tak nejak pocit ze vic jet nepotrebuje a naopak si to naramne uziva.
Tenhle RE ma kotouc v predu, coz se nekomu zda nepatricne...ale fakt paradne to brzdi (az necekane dobre na tento typ masiny)

vybouřená_mrkev
vybouřená_mrkev napsal 03.11.15 v 16:14 10b.

Pěkná

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 03.11.15 v 12:59 10b.

Parádní kousek přeji pohodu v sedle