Suzuki GSX 1400 (2007)

Vlastník bulinekk
Vloženo 20.10.2015
Aktualizováno 22.10.2015

Motor z auta prisrobovany na kostre nahaca. To plati do 5k otacok potom zacina sranda ;)

První dojmy - Super taha od nizkych otaciek, vobec neciti spolujazdca. Ziadne zapory nema, nakolko treba brat do uvahy jej vahu jej prioritne urcenie (cestovanie) a rok uvedenia na trh. Kto sa chce uplne vyjasit nech si kupi nastupcu b-king ale kto chce pojazdit, cestovat a ma rad klasicky dizaj ako ja tak bude nadseny a nebude ju chciet menit po sezone ani po 10tich ;)

Jazdil som na bandite 1200s bolo to super ale ta poloha mi velmi nevyhovovala. Tak som pozeral po niecom, co by mi padlo do ruk trosku lepsie. Pri mojich rozmeroch 190cm a 100 kg pripadaju do uvahy len velkoobjemovky ako CB-cko ktore ma vobec nezaujalo ani vodnym chladenim ani dizajnom. Preto som sa rozhodoval medzi xjr 1300 vazne pekny dizajn ale len z profilu a gsx 1400. Volba padla na gsx 1400 nakolko je to icko a suzuki je moja oblubena znacka, nikdy totiz nesklamala. Yamahe extra neverim skusenosti kolegov a navyse ma strasne malu a uzku nadrz, clovek ma pocit akoby sedel na bicykli. Zatial mam nalietane len 6500 km takze extra hodnotit ju nemozem. Jediny problem bolo vlnenie ktore zmizlo po nastaveni prednych tlmicov na tvrdsie. Mam v plane dat progresky tak uvidim. Ked bude viacej, tak skusenosti doplnim info. Ale zatial max spokojnost.

Čadil
Čadil napsal 13.04.18 v 21:21 10b.

nádhera

biosák
biosák napsal 20.10.15 v 19:51 10b.

changes1
changes1 napsal 20.10.15 v 19:01 10b.

Podle tvého popisu jsi vybral nejlépe. Suzuki gsx 1400 je fakt pecka.