Suzuki GSX-R 750 (1987)

Vlastník koďák
Vloženo 29.9.2015
Aktualizováno 29.9.2015

celkem živý dobře ovladatelný a spolehlivý stroj jen oproti novějším modelům je dost těžkopádná na manévrování

Honda CBR 900RR Fireblade: vysoká cena ku stavu stroje
Yamaha FZR 750: jediná hezká která byla zrovna k mání měla za sebou spoustu oprav

První dojmy - myslel jsem že si kupuju takové lechtátko na rozježdění první jízda na našich záplatovaných sinicích dopapadla kupodivu dobře chybí tlumič řízení a při potřebě rychlejšího manévrování je znát její váha jinak celkem kulturní jizda až druhý den kdy jsem se mohl pořádně svézt řadil jsem až ke konci otáčkoměru, dost mě překvapila co v ní je, pár let už na ni jezdím a stále se učím. Pro začátečníka ji úplně doporučit nemohu.

Motorku bych doporučil pro - pro nadšence

Doplňky na motorce - výfuk mikron upravený, menší blinkry

láska na první pohled, motorka se mi nejen libila ale ve srovnání ceny, stavu, výkonu, jízdních vlastností a nízké poruchovosti to to byl Top ve výběru postupem času se ukázalo že má odolnost i na nějaký ten pád, spoutu dílů se nechá sehnat bazarově např. boční kapotáž motoru 1.díl cca 1500kč
ale je to motorka pro zábavu né pro ušetření, takže když si jízdu užívám jezdím od pumpy k pumpě, dolívám olej cca každých 500km a velká spořeba zvlášt zadní pneu
zatím žádné nekalé poruchy
jen výmena simeringů v předních tlumičích, destičky a přední kotouče, řetězová sada, zkráceně provozní díly