Yamaha YZF-R6 (2008)

Vlastník gabri88
Vloženo 28.9.2015
Aktualizováno 12.8.2018

Vloženo: 11.05.2016, Uskutečněno: 30.04.2016, Zhlédnuto: 6x

Čím začít... rozhodla jsem se, že chci letos na okruh a abych byla svému okolí méně nebezpečná, myslela jsem, že tohle pomůže no naivní jsem že joo, já vim byli jsme v malých skupinkách, na jednoho instruktora vždy 6pacientů. Já v naší skupince jediná žena
Potrénoval jsmei jízdu v rychlosti chůze, slalom v rychlosti chůze (katastrofa, málem mi šmoulína upadla ), pak jsme dostali za úkol dojet k instruktorovi rychlostí chůze, zastavit vedle něj a bez sundání nohou ze stupaček se ho pravou rukou chytit za ruku, on nás podržel a pak se zase rozjet. Nohy se neměly sundat ze stupaček...noo tak levá nožka mi do vzduchu vyletěla ale jen do strany, tak mi to prominul... horší bylo že po tom zastavení při rozjíždění mi to chcíplo rozjezd jen s jednou rukou a jen pomocí spojky není uplně sranda.
Pak se trénovalo brzdění, dva chlapci si dali i menší stoppie úhybný manévr.. no nic moc, buď jsem nečuměla dost dopředu, nebo dost nepracovala tělem blablabla
Po polední pauze ale nadešla má chvíle :D jak se česky říká Schräglage? Asi náklon? a takový tý motorce s tyčema na stranách na trénování náklonu? To asi nemá název že ne No šla jsem jako první bylo to takový vychrchlaný esvéčko, děsně ucukaný na jedničku a Gabrielu nenapadlo si zařadit dvojku, ale ve třetím kolečku si Gabriela zvládla zvrátit hlavičku, zamířit kužel a už chrastilo kolečko na konci tyče po zemi úkol splněn, nějaké to vysvětlení od instruktora jak se správně dělá hangoff.. to je zase jiná kapitola, to mi samozřejmě moc nejde
a na závěr už jen velký slalom. kužely po 3 metrech a pak větší oblouky kolem kuželů, to už se dalo ve větší rychlosti a náklonu. To byla sranda. Jen tam kolega ze skupiny s r6 upad
Závěrem bych řekla, že na začátek sezony je takovýhle trénink fajn. Protože z lenosti si to nikde sama na parkovišti stavět nebudu a když má člověk feedback, že co dělá špatně, tak se s tím dá trochu dál pracovat
Fotku jsem si nevyfotila ani jednu, ale chlapci mi na Urinbecher (baňka od brzdový kapaliny) natáhli reklamní potítko, tak aspoň něco tématickýho

• Most s Wildmotors, cervenec

Blablabla bylo horko jako krava. Skveli sousedi v paddocku. Peťa a Filip ;-) Most nemam jako okruh uplne rada, takze jsem min motivovana nez treba na Pannonii B-) Ale samozrejme i tak me to bavilo. Trosicku jsem se z

Vloženo: 12.08.2018
    Uskutečněno: 12.08.2018
  • Pannònia 3 dny s Prospeed

První letošní výjezd vedl do Maďarska. Osvědčilo se mi začít sezónu na trati, na které jsem předtím sezónu ukončila, protože mi to všechno v zimě v hlavě uzraje :-) Na motorce jsem seděla letos pouze na Supermotu v hal

Typ: Dovolená
    Vloženo: 29.06.2018
    Uskutečněno: 22.06.2018
  • Pannonia v září s Bizi's racedays

Dodatečný záznam k výletu na oblíbený okruh v září (s) Jela jsem bez doprovodu podpůrného týmu A bylo to bezva. Akorát jsem si musela sehnat chlapce na složení motorky a pak už paráda. Nikým nerušena jsem si mohla

Typ: Dovolená
    Vloženo: 21.11.2017