Yamaha YZF-R6 (2008)

Vlastník gabri88
Vloženo 28.9.2015
Aktualizováno 12.8.2018

Vloženo: 29.06.2018, Uskutečněno: 22.06.2018, Zhlédnuto: 10x

První letošní výjezd vedl do Maďarska. Osvědčilo se mi začít sezónu na trati, na které jsem předtím sezónu ukončila, protože mi to všechno v zimě v hlavě uzraje
Na motorce jsem seděla letos pouze na Supermotu v hale, k tomu jsem si teď musela obout nový holiny od Sidi a obávala jsem se že v nich nebude možný řadit jaký byly tuhý... obavy se ukázaly oprávněné ale ony se časem zašlápnou a budou top
Několik týdnů teď pravidelně chodím na kolo do bikeparku a ačkoliv jsem byla poněkud nedůvěřivá, že by to mohlo k něčemu dopomoci, co se týče jízdy na okruhu.. tak musím přiznat, že mě to vyléčilo z mého strachu po pádech v Brně a na Pannònii loni.
zlepšení o několik sekund okamžitě a zase jsem byla schopná jet v náklonu a hýbat se na motorce.. zase jsem si připadala jako ztracená sestra Jorgeho Lorenza
velmi jsem se těšila na fotky, abych zjistila jestli to bude vypadat aspoň jako na Rijece vloni...
a ano, vypadá to, že jsem konečně tam kde jsem byla loni na jaře! jasně, furt jsem pomalá, ale konečně se zase na motorce cítím dobře
looser cup start ze 7.mista, půlka lidí nestartovala, protože kvůli "dešti" odsunuli start. Start je sranda na R6, zbytek už mě nebavil a byla jsem unavená. dojela jsem 8. z 8.

gabri88 (2) napsal 30.06.2018 v 19:45

Jo kazdy kdo za mnou kdy jel a pak se mnou mluvil, tak se "smal" memu stylu

Ozzy_ (1137) napsal 30.06.2018 v 08:15

Coz je ovsem sakandalni Na fotkach to vypada ze jedes minimalne 2:10 Takze pojed nekdy s nama a prijdem na to kde je problem :)

gabri88 (2) napsal 29.06.2018 v 23:32

Nejdou mi nahrat vsechny fotky

• Most s Wildmotors, cervenec

Blablabla bylo horko jako krava. Skveli sousedi v paddocku. Peťa a Filip ;-) Most nemam jako okruh uplne rada, takze jsem min motivovana nez treba na Pannonii B-) Ale samozrejme i tak me to bavilo. Trosicku jsem se z

Vloženo: 12.08.2018
    Uskutečněno: 12.08.2018
  • Pannonia v září s Bizi's racedays

Dodatečný záznam k výletu na oblíbený okruh v září (s) Jela jsem bez doprovodu podpůrného týmu A bylo to bezva. Akorát jsem si musela sehnat chlapce na složení motorky a pak už paráda. Nikým nerušena jsem si mohla

Typ: Dovolená
    Vloženo: 21.11.2017
    Uskutečněno: 04.09.2017
  • Pannonia - srpen 2017

Čtvrtý týden své dovolené jsem naplánovala na srpen. Je to fajn jít na dva týdny makat a hned zas na týden vypadnout :-DD Tentokrát jsem vyjížděla sama, nejdříve bez doprovodu, s tím že za mnou do Maďarska přijedou ro

Typ: Dovolená
    Vloženo: 23.08.2017