Honda XL 700V Transalp (2010)

Vlastník Radim75
Vloženo 17.9.2015
Aktualizováno 24.9.2015

Dlouho jsem se nemohl rozkývat, ale potom se objevila super nabídka, kterou jsem nemohl propásnout.

Motorka koupena od FIRMA:Moravamotors s.r.o. (Krhová) - ( Honda Valmez) velká ochota a spokojenost

První dojmy - Takhle rozporuplné pocity jsem dlouho nezažil, TA se mi zdálo podle recenzí o ničem, ale realita je mile překvapila. Říkal jsem si, že pojezdim sezónu a potom upgrade, ale teď jsem spokojený.

Doplňky na motorce - Na motorce byly instalovány padáky, kufr kapka, výfuk od Vincka, dokopupil jsem jen turistické plego kappa.

Dlouho jsem pročítal inzeráty, koukal co bude nového, líbila se mi VFR 800x i nová Afrika bude určité famózní. Pak jsem si řekl, koupim TA a uvidím, jestli mě to bude vůbec bavit a jestli bude čas a nálada, tak bych šel do nové..O všem rozhodla super nabídka, pán měl problémy a nabízel motoru s nájezdem 9tis. v super stavu, koupenou i servisovanou ve valmezu, kde byla i na bazaru. Profesionální přístup a dobrá domluvha znamenala, že po hodině jsem frčel domů, motorků přikurtovanou v autě a tlemil jsem se do zpětného zrcátka jak debil.
Jezdím asi měsíc a zatím super, jsem moc spokojený, najeto cca 500 km.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 14.08.17 v 00:09 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 17.09.15 v 15:04 10b.

Hezký motocykl, posílám 10 b.

wsbk
wsbk napsal 17.09.15 v 11:51 10b.

Vlnič
Vlnič napsal 17.09.15 v 10:31 10b.

Zdar! Transalp je dobrej navíc na něm máš správnej vejfuk .. na Afriky přesedláme třeba časem