Aprilia RS 125 (2006)

Vlastník Jane22
Vloženo 14.9.2015
Aktualizováno 14.9.2015

Pro ni prostě stojí za to žít :) moje krásná potvora, jednoduše láska na první pohled :)

Honda CBR 125R: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy z jízdy se nedají snad ani popsat. Říká se, že na motorku si musí člověk zvyknout, no my jsme si sedly hned :) První jízda mi o ní řekla všechno, co jsem chtěla vědět ;)

Motorku bych doporučil pro - Aprilku bych doporučila pro někoho, kdo má rád trochu toho adrenalinu a chce se trošku vyřádit :) Určitě vhodná pro začátečníky, ale dotyčný by dle mého měl splňovat výše uvedená kritéria :)

Aprilku jsem si vybrala naprosto spontánně, chvíli jsem přemýšlela, ale po zkušební jízdě bylo jasno :) Chtěla jsem motorku na rychlou a svižnou jízdu, ne na prohlížení okolní krajiny, a proto bylo RS pro mě ta správná volba :) Naprosto mě nadchly jízdní vlastnosti, ten pocit z jízdy je nepopsatelnej :) Ze začátku je tam větší potřeba naučit se se spojkou, přece jen je to vysokootáčková motorka a nevyšlo mi to úplně na poprvé :D Ale to je maličkost, jde jenom o to trénovat :D :)Moc toho za sebou spolu ještě nemáme, ale "pár" kilometrů už to je, a tak si troufám říct, že zkrátka nikdy nebudu litovat :) Co se týče například spotřeby, ta je tam trochu vyšší, ale myslím, že každý, kdo zažil, mi dá za pravdu v tom, že za tu jízdu to prostě stojí :) překvapilo mě, že motor dost žere olej a ze začátku jsem si musela zvykat na poněkud ostřejší brzdy, což se ale po chvíli stalo spíš výhodou :D o úložném prostoru bych asi ani nemluvila, to je prostě supersport :D Co se týče místa pro spolujezdce, nemůžu hodnotit, batůžky téměř nevozím. Ať už z praktických důvodů (je to pro moji mašinku přece jenom určitá zátěž :D) nebo z důvodu zodpovědnosti (kdybych se měla vyflákat, tak určitě bez možnosti zranit nevinný lidi :D). Poruchovost zatím nulová. Jenom úplně ze začátku jsem měnila brzdovej kotouč, ale jenom pro můj dobrej pocit, býval by určitě ještě něco vydržel :D Když jsem si ji kupovala, čekala jsem, že do ní něco vrazím, ale zatím šlape jako hodiny a doufám, že jí to holce ještě nějakej ten pátek vydrží :) Na otázku kde se mašina cítí nejlépe a kde naopak ne asi není nutno odpovídat. Je to prostě stroj na silnici, takže tam taky patří a pak není o čem diskutovat :) A jestli se na ní dobře cestuje? No, na nějaké výlety do zahraničí to já osobně nevidím, ale nejvíc jsme spolu najely něco kolem 100 km a řekla bych úplně obstojně :)

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 29.12.15 v 15:25 10b.

Jo Aprilka - nejlepší dváca na trhu. Ať dělá jen radost a úsměv na tváři.

funtom.24
funtom.24 napsal 19.09.15 v 10:59

To víte, pro gemmu by bylo potupné, aby její okolí vidělo, že jezdí na něčem menším, než 600ccm, tak začíná skoro na litru. Ale ono ju to vytrestá :)

Jinak skvělá motorka na začátek, za 10b!

PayazZ
PayazZ napsal 19.09.15 v 10:20

gemma ty kokote Je jí 16 let, v jejím věku je to to jesilnější co vůbec může legálně provozovat. Kdyby byla lesba tak jezdi na Yuki nebo na cbr 125 :)

maestro
maestro napsal 19.09.15 v 07:31 10b.

Stody-100
Stody-100 napsal 18.09.15 v 18:27