Honda GL1500 GoldWing (1993)

Vlastník Frigolin
Vloženo 13.9.2015
Aktualizováno 12.3.2016

pohodlný autobus na dvou kolech

Motorka koupena od FIRMA:Jan Moravčík - Motoboardel (Chomut

První dojmy - Jelikož jsem přesedl z Yamaha Xvz 1200 tak žádný radikální rozdíl to pro mně není.jen mi přijde že golďas je o trochu poslušnější v zatáčkách.a malinko oproti večku línější.ale třeba je to jen dojem.zatím mám 200 km tak nemohu úplně soudit.co se týká pohodlí a komfortu tak není o čem debatovat(jen ty rokové kazety už nemám).

Motorku bych doporučil pro - Tuto motorku doporučuji všem a nikomu.Každý ať jezdí na tom co mu vyhovuje.tak to je.

Doplňky na motorce - Světýlek není nikdy dost.

Goldwinga už jsem chtěl kupovat asi tak cca před dvěma lety.jenže světe div se zrovna žádný který by mi padl nebyl k mání,a proto přišla Yamaha Venture. krásný nevšední stroj z véčkem a slušným pohodlím,zátahem a vším co jsem chtěl.minulí měsíc jsem se stavil v Motoboardelu a tam jsem ho spatřil červený autobus v pěkným stavu za slušné peníze a tak jsme ho ze ženou pořídily.Bylo potřeba par oprav:přetěsnit přední tlumiče,brzdové destičky dozadu,nová zadní guma(ta byla největší oříšek jelikož je zátěžová s označením H80 a v ČR jsme jí sehnali po dvou dnech pátraní v nějakém skladě na netu.)dnes už jsme dali první vyjížďku na Karlštejn tam po R7 takže svižně vše v pohodě a zpátky přes Křivoklát zatáčky a kopce a také dobré.brzdy,zátah,ovladatelnost vše super.

Přišlo na zimní údržbu.nová zadní guma,ložiska v kole,a destičky.
Na předku přetěsněny a přeložiskovány tlumiče,ložiska v kole.

nekarlos
nekarlos napsal 25.12.19 v 15:54 10b.

Tridac
Tridac napsal 06.03.16 v 18:49

Ahoj, gratuluji ti k Hondě, dobrá volba, i když pro Ventuře jsi šel o hodně velký level dolů. Jízdní vlastnosti, pohodlí, komfort a motor, to se nedá srovnat. Jen snad vzhled, pokud se někomu líbí je trošku inteligentnější, ale pro někoho snobovější. Každopádně at ti slouží ke spokojenosti a mnoha fajn výletům.

Frigolin
Frigolin napsal 23.12.15 v 16:43

Co to tady píšeš za hovna!!!.je to motorka jako každá jiná.buď se ti líbí nebo nééé.

naháčnahatej
naháčnahatej napsal 09.12.15 v 22:26 4b.

No Gold Wing je typické homomoto pro 4% hošany kteří chtějí vypadat drsně jako pořádní chlapáci.
To je tak za 4 bodíky Puso

havrandero1
havrandero1 napsal 20.11.15 v 17:05 10b.

Dobrá volba opravdu parník supér stroj s neomezenejma možnostma