Honda GL1500 GoldWing (1988)

Vlastník Bicman
Vloženo 4.2.2013
Aktualizováno 17.2.2014

Koupil jsem ji od kamaráda, se kterým jsem ji kupoval ve Strakonicích, jelikož přišel čas, abychom šli zase o kousek výš. On si koupil GL 1800 a já od něj tuhle GL1500

Motorka koupena od vitali - Výborné

První dojmy - První dojem byl takový, že při první jízdě jsem zjistil rozdíl mezi koloběžkou GL 1200 a GL 1500 :) Určitě je ovladatelnější, lehčí a navíc má výhodu ve zpátečce narozdíl od GL 1200. Další + je větší objem zavazadlového prostoru a samozřejmě pohodlí.

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro fajnšmekry a cestovatele :)

Doplňky na motorce - Motorka je v původním stavu až na držák vlajky, alarm, předkopy a stěrač... zatím :)

Mašinu jsem koupil od kamaráda, jelikož jsme měli takovou malou dohodu, že až si koupí GL 1800, tak já si od něj vemu tuhle patnáctku hned jak prodám svoji stávající dvanactku :)
Sice jsem dvanáctku ještě neprodal, ale už je tak nějak moje a zrovinka (31.1.2013) je v servisu (ISŠA Brno) na takové to předsezonní poštelování.
Dělá se komplet výměna brzdových hadic, spojkové hadice, brzdové desky, Nový brzdový třmen,seštělování karburátorů, výměna olejů, filtrů a všech ostatních kapalin, podtlakové víčko, ložiska předního kola, alarm, a snad pokud pošle goldwing-cz.cz objednanou světelnou rampu, tak i tu, vývod na MP3 a ještě pár drobností.
Co jsem ji měl půjčenou, tak naprostá spokojenost a už se těším do Itálie a dál.
Časem přihodím ještě nějaké foto a samozřejmě budu připisovat.

3.3.2013 Zakoupeno nové sedlo (původní bylo potrhané)

Tak 3.4.2013 GW opraven a vydržel mi cca 45min. Jeden mladej blbeček mi nedal přednost a GW si lehl na brněnské křižovatce Koliště - Cejl. Opravovat už nebudu, jsou to sice jen plasty a padák a kryt rozvodů, ale už na to nemám nervy a koupím jiného, novějšího.
Na videu v 16:13:32 ona událost v přímém přenosu kamer

Člověka to fakt nasere když si něco piple a nějakej dement, co neumí dát ani blinkr a rožnout si světla, natož aby znal základní pravidla předností v jízdě a bez brždění do vás napere a pak ani nevyleze z auta se zeptat, jestli vám něco není. Doufám, že mu ty noty seberou.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 03.07.16 v 13:21 10b.

Toto je možný jenom u nás a v Rusku. Nedivil by jsem se, kdyby ten debil neměl řidičák. A k tomu byl dobře zhulenej. Ještě že to odnesla jenom motorka, ale je jí škoda. Krásný kousek. Já by jsem se asi neudržel a rozbil mu tlamu. Protože jinak se v této republice spravedlnosti člověk nedočká. V některých státech by člověk vytáhl bouchačku a na místě by ho zastřelil.

Bicman
Bicman napsal 09.12.15 v 23:31

naháčnahatej: Nikdo nemůže za to že jsi debil. Jinak děkuji za hodnocení všema tvýma buňkama...

naháčnahatej
naháčnahatej napsal 09.12.15 v 22:23 4b.

No Gold Wing je typické homomoto pro 4% hošany kteří chtějí vypadat drsně jako pořádní chlapáci.
To je tak za 4 bodíky Puso

olha
olha napsal 31.03.13 v 17:56 10b.

Ahoj. Vítej tady. Nádhera, pěkný macek . Ať se daří na cestách .

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 25.03.13 v 21:42 10b.

koráb,neb vlajková loď gratulejšn