Honda CBR 900RR Fireblade (1997)

Vlastník Dandy3
Vloženo 11.9.2015
Aktualizováno 12.9.2015

Celkem jsem měl 3 fireblady a kdykoliv se k této legendě rád vrátím.

První dojmy - Poprvé v r.2001 to byl brutus, ty další už jsem věděl do čeho jdu, takže pohoda.

Motorku bych doporučil pro - I když je to už starší motka, stále jen pro vyježděné a zkušené motorkáře.

Při prvním usednutí za CBR900 (po předchozí cbr600f) a otočení plynu jsem myslel, že se po... Nespoutaná síla, lehká, precizně ovladatelná a připadala mi strašně velká a tlustá. Teď na ni nahlížím stále s respektem, je to prostě poctivý superbike, né jak ty dnešní kočky stažené z kůže. Blade se prostě povedl a model 96-97 je pro mě nej.
Dnes se dá koupit za pár kaček, ale nezkušený motorkář by se měl mít na pozoru. Jinak jsem na ní i cestoval a dalo se to, ale to jsem byl o 15let mladší.
Motor: vzhledem k tomu, že netočí jak dnešní 14tis.a víc, tak hodně vydrží, ale chce to opravdu kvalitní olej, jinak problémy s šály na klice.

jany9191
jany9191 napsal 20.12.15 v 18:00 10b.

překrásná !!!

Raptík
Raptík napsal 13.09.15 v 08:22 10b.

"I když je to už starší motka, stále jen pro vyježděné a zkušené motorkáře." Také doma mám jednoho na půjčování holkám, které to nemají moc v ruce, aby se případně nic nestalo
Jinak je to opravdu znamenitý stroj, dobrá volba

srsen600
srsen600 napsal 11.09.15 v 22:59 10b.

ten se povedl libovice krásnej nádhernej