Triumph Street Triple R (2015)

Vlastník BikeRider11
Vloženo 17.8.2015
Aktualizováno 18.1.2018

Triumph Street Triple RX, všechno boží, vysněná motorka.

Motorka koupena od FIRMA:Triumph Praha (Praha 4-Modřany) - Super přístup a rychlost, přišel jsem hodinu před zavíračkou a po hodině jsem seděl na Biku:)

První dojmy - Skvěle se ni na ní sedí, je krásná a ma úžasný zvuk. Výborné zpracování, nikde není vidět něco odfláknutého:)

Motorku bych doporučil pro - Pro mě:::)

Doplňky na motorce - Větrný štítek, klín pod motor, kryt sedla spolujezdce, quickshifter

Mám najeto pár kilometrů, zatím vše OK, super brzdy, pohodlná jízda, podvozek zatím nemůžu hodnotit, vlastně skoro nic:) až něco nalítám tak doplním ---
---
Najeto něco kolem tří tisíc, první servis v 800km za mnou (cena 2500). Naplno zajetá takže otáčky už lítají až do nebe, quickshifter je parádní záležitost a hodně návyková. Jezdím jak to jen jde a nemůžu se nabažit. Spotřeba okolo 5l/100km taky super. Brzdy jsou neskutečný, teda podle mě aspoň, samozřejmě jsem toho tolik nenajezdil za svojí moto kariéru ale jsou skvělý.
---
Najeto kolem třinácti tisíc, první velký servis za námi. Moto je skvělá nemám žádný negativa, prostě mi sedla. Jel jsem na ní z Anglie do Čech a zase zpět a dalo se, bohužel jsem pospíchal takže jen dálnice. Malém mi upadla prdel takže než někdo někam vyrazíte tak asi pohodlnější sedlo nebo polštářek 😃.

Toman87
Toman87 napsal 02.10.16 v 20:36 10b.

nádhernej bike !!

Lucek
Lucek napsal 28.01.16 v 15:18

Nejhezčí Street!!

PYTEL1
PYTEL1 napsal 24.08.15 v 09:36 10b.

Mistake
Mistake napsal 17.08.15 v 20:14 10b.

Sete
Sete napsal 17.08.15 v 19:37 10b.

Nádherný Triplík!