Honda PCX 125 (2014)

Vlastník harwey10
Vloženo 10.8.2015
Aktualizováno 10.8.2015

Ukázka našeho skutřika, který nám dělá jenom a radost a šetří nemalé peníze.

První dojmy - Člověk nemusí nikdy jezdit na skůtru a hned mu tahle motorka padne do ruky.

Je to nejlepší koupě,co jsme mohli udělat,ta motorka jezdí za pár korun,když přijedete na benzínku a platíte 280 Kč za plnou nádrž,tak je to prostě super.Rekord máme 330 km na nádrž,spotřeba se pohybuje ve dvou od 2,3 do 2,5 l/100 km víc nám to snad nezbaštilo.Moc nechápu jak může někdo jezdit za 2,1 l/100 km,to se nám zatím nepovedlo.

Rozhodně tenhle skůtr vyniká hlavně ve městě a na trasách do 30 km po okolí, na víc to podle mě není,ale obdivuju lidi,co na tom jezdí na dovolený atd. Po delších trasách okolo 130 km,nás dost bolí zadek a záda.

Co se týče barvy,tak každému doporučuji si koupit šedou matovou barvu,na které není nic vidět, oproti ostatním,kde budete neustále koukat jak to je zamatlaný..

Celkově je motorka dobře zpracovaná,ale je tady pár věcí,které nejsou úplně ok.
Např. zadní tlumiče při jízdě ve dvou jdou občas na dorazy.Co se týče odemykání motorky,kdy vám zajede ten plíšek a zakryje vám klíčovou dírku,tak to chce trochu cviku,protože to nejde moc dobře odemknout.To je pár negativ,ale jinak je motorka fantastická a kdo si myslí,že by ho to na skůtru nebavilo,tak je vedle,protože rozhodně nemám v garáži jen skůtra a vždycky na něj rád sednu a jen se kochám krajinou...

matti
matti napsal 16.08.15 v 18:29 10b.

Myschan
Myschan napsal 13.08.15 v 12:23 10b.

Dobra volba

Zelinář
Zelinář napsal 10.08.15 v 22:15 10b.

Moje slova. Uz skutry nehanim...