Yamaha XVS 650 DragStar (2004)

Vlastník Katy11
Vloženo 2.8.2015
Aktualizováno 22.12.2015

Dragouš, můj černý drak, při jízdě se za mnou otočí nejeden mužský

První dojmy - Po delší, cca 3 leté pauze kdy jsem jezdila na expřítelově Yamaze Fazer, jsem se rozhodla pořídit si svou dětskou lásku - choppera. Dragstar pro mě, jakožto ženu byl jasnou volbou. Nízko položené těžiště, přijatelná hmotnost a mohutný vzhled stroje byl přesně tím, po čem mé srdce prahlo. První jízda byla trochu rozpačitá, strach, nebo spíše respekt z vysněného mazlíčka při zkušební vyjížďce rychle vyprchaly a já si s Dragoušem, kterého jsem si původně přijela pouze omrknout, odfrčela do 130 km vzdáleného domova.

Mého Drakouše jsem si vybrala díky skvělému poměru mezi cenou vzhledem a kvalitou. Jeho různorodost a množství doplňků mě jako ženu přitahovaly. Jelikož ještě nemám zadní opěrku a boční plastové držáky pro spolujezdce jsem odmontovala, je to pro mého pasažéra značně nepohodlné. Na začátku mě trošku zlobila, ale po výměně oleje, který tam byl bůh ví jak dlouho, zase šlape jako hodinky.

čert129
čert129 napsal 22.12.15 v 10:03 10b.

Moc pěkné Drag přeji Ti hodně šťastných km. a vždy pohodu na cestách jasných deset bodů

Boža
Boža napsal 06.08.15 v 16:15 10b.

Velmi pěkný cruiser přeji pohodu v sedle za 10 bodů

žižala.
žižala. napsal 04.08.15 v 09:14 10b.

Supr stroj.

kubrt1965
kubrt1965 napsal 03.08.15 v 19:05 10b.

Parádní, tak spoustu pohodových kilometrů

Katy11
Katy11 napsal 03.08.15 v 11:24

Moc dekuju. Zatim ho mam chvilku tak to jsou projizdky do 200 km. Ale doufam ze pristi sezona bude lepsi a podivam se i za hranice